Після тривалих обстрілів на Київщині відновлює свою роботу соціальне шкільне підприємство

Після тривалих обстрілів та виснаження активною фазою бойових дій, населені пункти Київщини повертаються до повноцінного життя. Не виключення в цьому процесі і діти та їх дозвілля.Днями, до роботи у ...

278727300_310072684587906_7462314554187477396_n
Після тривалих обстрілів на Київщині відновлює свою роботу соціальне шкільне підприємство

Після тривалих обстрілів та виснаження активною фазою бойових дій, населені пункти Київщини повертаються до повноцінного життя. Не виключення в цьому процесі і діти та їх дозвілля.

Днями, до роботи у селі Заворичі Калитянської ОТГ повернулась команда учнів соціального шкільного підприємства “Шкільний вулик”. Це пасіка, яка була створена у 2021-му році в рамках проєкту “Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості”, що виконувався Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. і фінансувався Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини».
 
Попри складнощі воєнного часу і відновлення села після тривалого періоду бойових дій, з новими силами та ідеями діти зібрались на власній шкільній пасіці. Вони перевірили стан бджіл після зими, облагородили територію та отримали важливу для власних родин гуманітарну допомогу. Останню на запит громадської організації “Наші кроки” зібрав та передав не лише дітям, але й представникам всієї громади Фонд Східна Європа.
 
Користуючись нагодою, учасники проєкту висловлюють щиру подяку керівництву Фонду “Східна Європа” та особисто Галині Рибалко, активістам громадської організації “Наші кроки”, гуманітарному штабу Калитянської ОТГ, а також добрим друзям соціального шкільного підприємства Павлу Дубовому та Юлії Лахно.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що «Шкільний вулик» – це соціальне шкільне підприємство, філософія появи і роботи якого в рази глибша, аніж просто мед.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

The Educational Equality Institute пропонує безкоштовні IT курси для українців/ок

Рятуємо разом: 239 родин з дітьми Херсонщини отримали допомогу у листопаді

Громадський аудит системи освіти Коблівської громади

Cтворено громадську раду при виконкомі Березанської селищної ради

Як війна вплинула на публічну комунікацію депутатів міської ради Львова

Тренінг-ретрит Decompression - 6 днів у засніжених, але теплих і затишних Карпатах