Підтримка України й світова преса 一 міжнародний огляд щочетверга у «Суспільне. Спротив»

Підтримка України у світі та геополітичні зміни, пов'язані з повномасштабною війною росії з нашою країною, огляд світової преси за тиждень 一 спеціальна рубрика щочетверга у міжрегіональному ...

Огляд_800
Підтримка України й світова преса 一 міжнародний огляд щочетверга у «Суспільне. Спротив»

Підтримка України у світі та геополітичні зміни, пов’язані з повномасштабною війною росії з нашою країною, огляд світової преси за тиждень 一 спеціальна рубрика щочетверга у міжрегіональному марафоні «Суспільне. Спротив» на регіональних телеканалах Суспільного.

«У цій рубриці звертаємо увагу на все, що стосується України. Не просто про важливе у світі, а про все дотичне і що впливає на нас із вами. Також наш колега-міжнародник Богдан Вацко аналізує для марафону світову пресу 一  не лише європейську та американську, а й, до прикладу, китайську», 一 каже випускова редакторка вечірнього блоку марафону «Суспільне. Спротив» Ольга Крупник

Читайте також: Вони творять пісні війни: історії музикантів у марафоні «Суспільне. Спротив»

Дивіться «Суспільне. Спротив» щобудня з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 21:00. Онлайн трансляція марафону 一 на ютуб-каналі Суспільне Новини.

«Суспільне. Спротив» — 8-годинний прямоефірний щоденний інформаційний марафон, над яким працює регіональна команда Суспільного Мовлення. Це новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. Виходить на усіх регіональних телеканалах Суспільного з 25 лютого 2022 року.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Календар "Твій дзен - 2023": для ментального здоров’я команди і допомоги ЗСУ

Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення - StateWatch

Психологиня Наталія Сабліна: ми не одразу бачимо травму війни

Як пенсіонерка з Дніпропетровщини заснувала волонтерський центр «Павутинка»

Експерти U-LEAD консультують фахівців громад як планувати інфраструктурний етап медичної реформи

За 9 місяців війни звернення до психологів змінилися: запити стали глибші, екзистенційні