Підтримка людей Комишуваської громади, які знаходяться в зоні бойових дій

Кожного дня представники ГО «Жіночі серця Зарічного» стикаються з викликами в своїй громадській діяльності та змушені використовувати всі свої ресурси, шукати нові рішення та можливості, а також ...

Додано:
Viktoria Palega

изображение_viber_2023-08-15_23-23-54-601
Підтримка людей Комишуваської громади, які знаходяться в зоні бойових дій

Кожного дня представники ГО «Жіночі серця Зарічного» стикаються з викликами в своїй громадській діяльності та змушені використовувати всі свої ресурси, шукати нові рішення та можливості, а також партнерів, що допомагають розкривати наш потенціал і дають змогу нам зробити неможливе, не боятися ризикувати.

В рамках проєкту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за підтримки Європейського Союзу від Інститут економічних досліджень та політичних консультацій ГО «Жіночі серця Зарічного» взяла участь в реалізації проекту «Нові можливості». Організація з початку повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю, опікується цивільним населенням Комишуваської громади Запорізької області та постійно шукає можливості для розширення діяльності. Завдяки підтримці і співпраці з партнерськими організаціями вдалося в липні 2023 року забезпечити людей Комишуваської громади, які вже довгий час перебувають в зоні бойових дій, такими видами допомоги:

Від Громадської організації “Іршавські Промені” отримали та передали людям за їхніми потребами ходунки для людей з обмеженими можливостями (2 шт), ортопедична подушка для інвалідного візочка (1 шт), ліжечко для немовля (1 шт), одяг і взуття отримали приблизно 55 родин), памперси для дорослих (отримали 3 людини, матраси, подушки, постільна білизна (отримали 12 людей), їжу швидкого приготування (отримали 30 людей), лікарські препарати для людей, які мають хронічні захворювання (отримали 15 людей).

1

Благодійний фонд “Захисниця” надала функціональний інвалідний візочок, а разом з волонтером Миколою Піддубним, доставили і передали маленькому хлопчику, який має захворювання ДЦП.

2

 NGO YES постійно підтримують громаду і в липні завдячуючи їм забезпечили 75 людей з інвалідністю та багатодітних родин, які мають маленьких діток – гігієнічними наборами. Також ми отримали та передали людям і інші види допомоги: гігієна, лікарські препарати, памперси для дорослих і дітей, дитяче харчування, будівельні матеріали (близько 50 людей).

3

 Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières надали  лікарські препарати і памперси для людей з інвалідністю. Частину ліків передали на нашу місцеву амбулаторію, а частину роздали людям самостійно. Допомогу отримали більше 200 людей.

4

Дякуючи волонтеру Миколі Піддубному та всій команді лікарів Wojciech Adalberto Grzesiak,  Śląska Misja Medyczna KKN (Paweł Kukiz, Paweł Kukiz, Barbara Grzesiak, Wojciech Grzesiak, Michal Leczynski, Kasia Piotr Skopiec, Dasza Antosiuk) всі жителі  селища Зарічне і с. Жовтеньке Комишуваської громади мали можливість пройти медичне обстеження і отримати консультації, рекомендації медиків та потрібні лікарські препарати (85 людей). Продовженням медичної  місії було доставка однієї з пацієнток з тяжким захворюванням в ЗОКЛ для огляду та консультації з професійними лікарями: кардіологом,терапевтом та судинним хірургом. Було проведено огляд, зроблено УЗД судин та рекомендовано лікування. 

Зразок-для-звіту.-2docx

Завдячуючи команді Ukrainian Patriot в селищі Зарічне було організовано майстер клас з танців для діток, які знаходяться в зоні бойових дій і вже довгий час обмежені навіть в спілкуванні з однолітками. Дітки з радістю танцювали і спілкувалися, навіть англійською, так як більшість гостей були із Канади та Америки і не розуміють української.

Дякуючи Благодійному фонду Восток SOS ГО «Жіночі серця Зарічного» мала можливість забезпечити необхідною допомогою 150 родин з вразливих категорії – продуктовими і гігієнічними наборами, 50 родин з маленькими дітками – дитячими наборами і 44 людини з обмеженими можливостями – памперсами. Також завдяки співпраці з цією організацією два рази на місяць в селищі Зарічне Комишуваської ТГ юрист проводить безкоштовні правові консультації (допомогу отримали 8 людей).

 

Усю цю підтримку ГО «Жіночі серця Зарічного» отримала від партнерських організацій.

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Жіночі серця Зарічного»  і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг