Підсумки  Всеукраїнського конкурсу  есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення»

Щорічно, відповідно до резолюції ООН, 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку  (скорочена назва – День волонтера), а відповідно до Указу ...

pexels-andrea-piacquadio-935756
Підсумки  Всеукраїнського конкурсу  есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення»

Щорічно, відповідно до резолюції ООН, 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку  (скорочена назва – День волонтера), а відповідно до Указу Президента України в кожну другу неділю грудня, в цьому році це 13 грудня, відзначається День благодійництва.

З метою всебічної підтримки волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення, сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції було проведено Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення».

В конкурсі взяв участь 531 конкурсант, представлено всі вікові категорії та всі регіони України. Найбільша кількість конкурсних робіт було надіслано з м. Києва, Київської, Харківської, Херсонської, Донецької, Полтавської, Кіровоградської, Житомирської, Миколаївської областей.

За результатами оцінювання, переможцями були визначені:

1 місце – не визначено;

2 місце – Есе «Поетика волонтерства»,  

Мирошниченко Андрій Геннадійович (м. Київ);

3 місце – Есе «Хто такі волонтери?»,  

Малімон Анастасія Миколаївна (м.Херсон);

Есе «Як це бути волонтером?»

Богатова Анна Олександрівна (м. Миколаїв). 

Організатором Конкурсу виступили: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Департамент  молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Конкурс пройшов за підтримки:  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства оброни України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, ДП «Центр захисту інформаційного простору України», Асоціації благодійників України.

 Голова Оргкомітету – Сошников Антон Олександрович, [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Квіти пам’яті для учасників Медвинського повстання і жертв більшовицького терору

19 жовтня - Всеукраїнський день відповідальності людини. Долучайтеся до відзначення!

Відбувся тренінг "Молодіжне лідерство в громаді та створення власної команди"

«Тест-драйв професій для дівчат»: ЄС усуває гендерні стереотипи у профтехосвіті

Українська соціальна академія розпочинає проєкт з покращення якості соціальних послуг в громадах

У Волновасі, Маріуполі та Вугледарі жінки навчались розвитку підприємництва в умовах пандемії