Підсумки реалізації проєкту “Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

Благодійний фонд «Живе серце», спільно з Комунальним закладом «Пластовий вишкільний центр», в період з 01 вересня по 30 листопада, реалізовували проєкт "Підтримка діяльності Гуманітарного штабу ...

1
Підсумки реалізації проєкту “Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

Благодійний фонд «Живе серце», спільно з Комунальним закладом «Пластовий вишкільний центр», в період з 01 вересня по 30 листопада, реалізовували проєкт “Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча». 

Метою проєкту було створення умов для продовження надання соціальних послуг на базі гуманітарного штабу Пластового вишкільного центру (м. Буча), у вигляді надання психологічної, юридичної допомоги та допомоги з працевлаштування протягом вересня- листопада 2022 року та започаткування нового виду послуг з «Лагідної українізації» жителів, що проживають на території Бучанської МТГ.

Хочемо наголосити, що завдяки оперативній організації, починаючи з квітня 2022 року, відразу після окупації, саме на території Пластового вишкільного центру було організовано Гуманітарний штаб з допомоги населенню міста Буча.

Підводячи підсумки проєкту, хочемо поділитись результатами проєкту:

  1. Загалом було надано консультацій психолога для 54 унікальних осіб, з них половина звертались до психолога повторно.
  2. Було надано консультацій юристом проєктом для 43 унікальних осіб, де найпоширенішим питанням було оформлення статусу ВПО та допомога з оформленням документів безвісти пропавших членів родини.
  3. Було надано консультацій з побудови кар’єри та працевлаштування для 46 унікальних осіб.
  4. Було проведено 8 майстер класів з української мови «Лагідна українізація», де учасники могли навчитись правильному використанню української мови в побутовому житті та отримати рекомендації стосовно «лагідного переходу» на українську мову. Загалом відвідали майстер класи 93 особи.
  5. Було проведено 4 майстер класи з приготування страв української кухні, на яких учасники вчились готувати національні страви. Приготовану їжу ми передали на містечко, де проживають ВПО та будинок з літніми людьми.

Публікація підготовлена БФ “Живе серце” в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ “Живе серце” і не
обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації