Підсумки проєкту Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади

Громадська організація Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад повідомляє про завершення проєкту «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади». Від початку, ідея починання – ...

Додано:
investKre

децентралізація
Підсумки проєкту Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади

Громадська організація Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад повідомляє про завершення проєкту «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади». Від початку, ідея починання – створити інструмент, який би інформував потенційного інвестора про можливості ведення бізнесу у Кременецькій громаді. Тобто, з допомогою інтерактивної карти можна дізнатися про вільні об’єкти (а це земельні ділянки, будівлі, приміщення) комунальної, приватної та державної форм власності, де можна започаткувати чи розширити існуючий бізнес, а підприємець приймає рішення щодо оренди чи купівлі того чи іншого об’єкту. Ініціатива створити такий інструмент з’явилась під час перебування членів ГО “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад” у Школі організацій з розвитку підприємництва, де вони вчились з літа 2020 по весну 2021 року організатори Школи – CIVITTA та Фонд Східна Європа).

123456789000000

З початку, у проєкті під назвою «Кременецький інвестиційний каталог» планувалося інформувати інвестора шляхом відзнятих інформаційних відеороликів розміщених у мережі Youtube. Згодом було вирішено, що кращим варіантом інформування потенційного інвестора буде інтерактивна карта, бо саме Інтерактивна карта, на думку команди, дозволяє краще оцінити інвестиційні можливості громади, оглянути інфраструктуру та ознайомитися з її конкурентними перевагами. І вже сьогодні Інтерактивна карта забезпечує вільний доступ інвесторів, підприємців, усіх зацікавлених юридичних та фізичних осіб до актуальної інформації про інвестиційний, інфраструктурний та ресурсний потенціал Кременецької громади у режимі поєднання з популярними картографічними ресурсами.

Ще у листопаді місяці 2021 року, робочою групою проєкту, було зібрано інформацію про бізнес можливості на теренах Кременецької громади (39 об’єктів нерухомості комунальної та та 9 об’єктів приватної власності). А вже восени 2022 року проєкт перезапущено, призупинений через війну. Верифіковану і систематизовану інформацію про об’єкти власності, які згодом потрапили на інвесткарту, було передано ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” МagneticOne Municipal Technologies. Саме цю організацію було визнано виконавцем послуг по створенню інтерактивної карти. Переможець конкурсу, запропонував найнижчу ціну за розробку та впровадження інтерактивної інвесткарти та, найголовніше – підтвердив спроможність і попередній досвід реалізації таких проєктів в інших громадах України. Розробник ресурсу провів навчання двох спеціалістів (по одному від міської ради та від громадської організації) адмініструванню інтерактивної інвестиційної карти; протестувано сервіси та додатки продукту; розроблено дизайн та роздрукували дві сотні буклетів з QR-посиланням на Інтерактивну інвестиційну карту Кременецької громади. Тепер посадові особи Кременецької міської ради на офіційних заходах за межами громади і країни, поширюючи ці буклети, інформуватимуть про інвестиційні можливості громади. До речі – це одна із цілей ініціативи.

На кожному із етапів проєкту ГО “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад” тісно співпрацювала із керівництвом та профільними відділами Кременецької міської ради в частині збору інформації про об’єкти що знаходяться у власності Кременецької громади.  А зараз, завершуючи проєкт, розпочинається співпраця із Інститутом сталого регіонального розвитку Тернопільської області для миттєвого інформування інвесторів, що зацікавлені вести бізнес на Тернопіллі.

Наповнення карти новими об’єктами та інформування про економічний потенціал Кременецької громади продовжується. Інтерактивна інвестиційна карта тут: https://gis-investkre.hub.arcgis.com/. Ресурс буде вдосконалюватися та оновлюватися. Доречі, на карті можна безкоштовно! розмістити інформацію про продаж чи оренду свого бізнесу. 

Ідею зреалізовано за грантової підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide

Створення офісу МКС в Україні – новий рівень співпраці України та МКС