Підлітки в складних життєвих обставинах можуть отримати допомогу команди «Право на здоров’я» та проєкту Support ME

Минулого року у співпраці фахівців Центру та проєкту SupportME 422 підлітки отримали комплексні психологічні та медико-соціальні онлайн-консультації:щодо сексуальної освіти та побудови стосунків;як ...

Додано:
healthrightorgua

Спеціалісти
Підлітки в складних життєвих обставинах можуть отримати допомогу команди «Право на здоров’я» та проєкту Support ME

Минулого року у співпраці фахівців Центру та проєкту SupportME 422 підлітки отримали комплексні психологічні та медико-соціальні онлайн-консультації:

  • щодо сексуальної освіти та побудови стосунків;
  • як протидіяти насильству та булінгу;
  • як боротися з депресією та тривогою;
  • щодо налагодження стосунків з батьками;
  • про емоційне виснаження;
  • щодо ризикованої поведінки;
  • про доступ до медичних послуг.

Молодь, яка має ВІЛ-позитивний статус, може отримати консультації фахівців Центру щодо антиретровіросної терапії та доступу до лікування, підтримку у прийнятті власного статусу та захисті своїх прав. Також фахівці Центру супроводжують ВІЛ-позитивних дітей, підлітків та їхні сім’ї, проводять регулярні групи взаємодопомоги.

Завдяки співпраці Центру та проєкту SuportME кожен підліток, або батьки підлітка, можуть отримати психологічну та юридичну консультацію, а також консультацію лікаря онлайн.

Надання комплексної допомоги можливо завдяки мультидисциплінарній команді спеціалістів. Пропонуємо познайомитися з нею.

Сабадаш

Пані Людмила працює в соціальній сфері вже понад 10 років. Саме вона керує діяльністю Центру й розподіляє обов’язки між членами команди, очолює та контролює їхню роботу.


Осташевська

Пані Юлія працює в Центрі вже 9 років. Фахівчиня організовує та проводить індивідуальні та групові заняття, а також майстер-класи про здоровий спосіб життя, відповідальну та безпечну поведінку, свідоме прийняття важливих рішень, ефективне та безконфліктне спілкування, побудову стосунків та запобігання насильству.

Закалюк

Пані Інна — гештальт-терапевтка з досвідом роботи понад 15 років. В Денному центрі фахівчиня проводить індивідуальні консультації, групові заняття та групи взаємодопомоги для ВІЛ-позитивних дітей та підлітків. Також пані Інна консультує підлітків, які звертаються по допомогу до проєкту SupportME.

Волинець

Пані Ольга спеціалізується на лікуванні розладів харчової поведінки. Фахівчиня консультує підлітків та батьків в рамках проєкту SupportME. Також пані Ольга є членом робочої групи UNICEF з розробки практичних завдань для здійснення психосоціальної підтримки дітей та підлітків.

Балабіна

Пані Жанна спеціалізується у сфері педіатрії, підліткового здоров’я та спортивної медицини, має понад 10 років досвіду. Клієнтів проєкту SupportME лікарка консультує з питань здорового способу життя, заняття спортом та фізичних навантажень за наявності хвороб, профілактики травм та захворювань, відновлення здоров’я після хвороб.

Климюк

Понад 7 років пан Вадим практикує в напрямках сімейного та цивільного права, адміністративних правопорушень. Підліткам, які звернулися до проєкту SupportMe, а також їхнім батькам, пан Вадим надає консультації з питань підробітку та працевлаштування підлітків, отримання документів, жорстокого поводження, зокрема булінгу, щодо підлітків.

Команда Денного центру та проєкту SupportME відкрита до співпраці: якщо до вас звернувся підліток у біді, але ваша організація не має спеціалізації або ресурсу для допомоги підліткам, ви можете звернутися до нас.

Телефонуйте за телефоном 093 743 78 33. Або кожен підліток може самостійно звернутися до Центру особисто з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 за адресою Київ, вул. О. Довженко 2, оф. 11, або заповнити анкету для зв’язку. Також спеціалісти проєкту SupportME відповідають в онлайн-чаті на порталі, або електронною поштою — для цього пишіть на адресу [email protected].


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу