Петиція про адаптацію Львова до наслідків кліматичної зміни зібрала необхідну кількість підписів

Електронна петиція набрала більше 500 підписів від львів’ян за менш ніж 60 днів.У четвер,  2 вересня, петиція “Львову потрібен план дії для протидії негоді” зібрала необхідну кількість голосів, ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

204627155_10215269164121737_5637009704409111359_n
Петиція про адаптацію Львова до наслідків кліматичної зміни зібрала необхідну кількість підписів

Електронна петиція набрала більше 500 підписів від львів’ян за менш ніж 60 днів.

У четвер,  2 вересня, петиція “Львову потрібен план дії для протидії негоді” зібрала необхідну кількість голосів, відтак очікується, що найближчим часом її розглянуть на сесії міської ради. 

Збір підписів розпочався ще 7 липня. За словами автора петиції – еколога та виконавчого директора ГО “Плато – ініціатива стала реакцією на два потужні буревії, що пронеслися у червні – на початку липня, що особливо чітко показали непристосованість громади до наслідків кліматичної зміни.

“Протидія стихійним явищам на локальному рівні потребує якісного міського менеджменту та системного реагування у секторах містобудування, мобільності, енергетики, управління зеленими насадженнями, охорони здоров’я, освіти тощо” — йдеться у тексті петиції.

Під час проведення інформаційної кампанії за збір підписів у організації неодноразово наголошували, що проблема є комплексною та окрім довкіллєвого містить безпековий та фінансовий компоненти. 

«Для ліквідації  наслідків червневої та першої липневої негоди – ремонту зірваних дахів, розкрижування, вивезення повалених дерев та гілок, відновлення пошкодженої інфраструктури було витрачено 21 млн гривень, що майже втричі більше ніж увесь річний природоохоронний фонд громади. Наступна негода забрала життя молодої пари. Місто має підійти до вирішення  проблеми адаптації системно, а не через гасіння «пожеж»» – коментує проблему автор петиції.

До слова ГО “Плато” займається питанням адвокації комплексної кліматичної політики вже третій рік поспіль. Напередодні місцевих виборів, що відбулися у жовтні 2020 року, в організації презентували дослідження “Кліматичні цілі Львова: гайд для обраних до місцевої ради”.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Квіти пам’яті для учасників Медвинського повстання і жертв більшовицького терору

19 жовтня - Всеукраїнський день відповідальності людини. Долучайтеся до відзначення!

Відбувся тренінг "Молодіжне лідерство в громаді та створення власної команди"

«Тест-драйв професій для дівчат»: ЄС усуває гендерні стереотипи у профтехосвіті

Українська соціальна академія розпочинає проєкт з покращення якості соціальних послуг в громадах

У Волновасі, Маріуполі та Вугледарі жінки навчались розвитку підприємництва в умовах пандемії