Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську

31 березня в Івано-Франківську відбувся перший Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024. Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO 2024 в Івано-ФранківськуУ ньому взяли участь 29 ...

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (4)
Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську

31 березня в Івано-Франківську відбувся перший Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024.

Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO 2024 в Івано-Франківську

Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO 2024 в Івано-Франківську

У ньому взяли участь 29 учнівських мінікомпаній з 19 закладів професійної (професійно-технічної) Прикарпаття, які восени 2023 року долучилися до програми «Компанія» від Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine).

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (3)

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (7)

Учні відчули себе справжніми підприємцями: презентували мінікомпанії та продукцію, над якою працювали майже рік. На ярмарку були представлені товари і послуги різних категорій – готові оригінальні страви та напої, прикраси та аксесуари, сувенірна продукція, корисні товари для дому та побуту, вироби з вторсировини та переробленого пластику. Також учасники ярмарки Junior EXPO-2024 провели для франківчан та гостей міста 9 авторських майстер-класів.

Ярмарку відвідав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцинків. «Це результат клопіткої роботи й співпраці влади та молоді. На правду, це великий позитив. Вітаю представників з цілої області», – поділився враженнями про захід мер міста.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцинків

Мер Івано-Франківська Руслан Марцинків

«Сьогодні нам вдалося організувати справжнє свято молодіжного підприємництва. Активна постійна співпраця JA Ukraine з Департаментом освіти і науки Івано-Франківської ОДА, Департаментом освіти і науки Івано-Франківської міської ради дала неймовірні результати. До міжнародного навчального курсу долучились близько 250 учнів та більше 30 вчителів зі всієї області», – розповіла Віра Другова, менеджерка програм JA Ukraine. «У наступному навчальному році наша організація, окрім вже відомій тут програми «Компанія», планує запровадити курс «Фінансова грамотність», – оголосила Віра Другова.

Протягом 2023-2024 навчального року учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та їхні наставники опанували навички підприємництва на практиці. А саме – сформулювали бізнес-ідеї, заснували навчальні мінікомпанії, навчились писати бізнес-план, здобули знання з фінансового, маркетингового управління підприємством, розробили прототипи та випустили власну готову продукцію. Учасникам програми допомагали бізнес-ментори – досвідчені успішні підприємці Прикарпаття.

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (10)

У травні відбудеться регіональний відбір кращих мінікомпаній області, фіналісти якого змагатимуться на всеукраїнському конкурсі «JA компанія року 2024» за перше місце і право представляти Україну на європейському фестивалі підприємництва Gen-E в Італії.

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (8)

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (9)

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (11)

Junior Expo 31032024_Ivano-Frankivsk (12)


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти