Перший у Європі арт-потяг, що об’єднує міста, людей і мистецтво

ГогольTrain — перший у Європі арт-потяг, що об'єднує міста, людей і мистецтво та є платформою для культурної мобільності.26 квітня о 19:03 десять вагонів першого в Європі арт-потягу ГогольTrain ...

Додано:
SlavaS

56398445_2312070779074528_376332086811820032_o
Перший у Європі арт-потяг, що об’єднує міста, людей і мистецтво

ГогольTrain — перший у Європі арт-потяг, що об’єднує міста, людей і мистецтво та є платформою для культурної мобільності.

26 квітня о 19:03 десять вагонів першого в Європі арт-потягу ГогольTrain вирушить із Києва до Маріуполя на фестиваль «Startup Гогольfest», що входить до списку 20 найкращих фестивалів Європи за рейтингом Europe for Festivals, Festivals for Europe.

Команда ГогольTrain закликає стати частиною великої пригоди та разом вирушити на фестиваль, який почнеться ще в потязі. Для цього активним та спраглим до  української культури людям організатори арт-потягу пропонують путівки (тут).

56400421_2381321535212702_2790235446695690240_o

“Саме для того щоб покласти початок новий етап культурної мобільності в Україні команда ГогольTrain разом з Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею створила перший в Україні арт-потяг «Київ-Маріуполь»

Ми хочемо перетворити потяг у простір вільний до будь-яких проявів мистецтва та перфомансів, що не порушують законодавство, не зашкодять іншим учасникам, їх майну та вагонам потягу. Все, що відбуватиметься в потязі — це вже найбільший, найсильніший рівень мистецтва.” — розповідають організатори ГогольTrain.

На борту потягу об’єднаються музиканти, артисти, режисери, художники, митці, культурні, державні, громадські діячі та прості шукачі пригод, які хочуть причаститися до мистецтва. Взаємодія протягом 13 годин поїздки об’єднає та налагодить діалоги між людьми, які б ймовірно ніколи не перетнулись у повсякденному житті.

Минулого року команда вже подорожувала до Маріуполя на фестиваль, домовившись з Укрзалізницею про два додаткові вагони з Києва. А вже цього року фестивальники замахнулись на цілий потяг.

У 5 плацкартах, 3 купе та 2 вагонах-ресторанах, один з яких відведений як сцена для нового покоління музикантів (Sheetel, Мало, Nestor), а інший під ретро-бар буде творитися історія нової української культури.

Skrynshot-2019-04-18-12.41.18 (1)

Ззовні потяг буде розфарбований провідними українськими художниками, а саме: Sestry Feldman, ColoTeam, EAZYWAY emp, We bad, OneCru, Andrew Nikolnik, СHZZ.

Арт-потяг ГогольTrain – найкраща можливість зробити свій внесок у побудову культурних зв’язки та провести вихідні та свята у подорожі за спогляданням сучасної української культури на Азовському узбережжі. 

 

Сайт та продаж путівок тут
Усі питання-відповіді для тих, хто хоче вирушити арт-потягом на Гогольfest тут.

 

Для довідки:

Перший в Європі арт-потяг – (не перший в Європі фестивальний потяг)

 

Фото: Гогольfest


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України

Повідомити про корупцію буде вигідніше, ніж промовчати, - директор IDF Україна