Перший крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено на робочої нараді за результатами громадського аудиту, що відбулась 27 листопада 2020 р. у приміщенні Димирівської сільради, яку разом з Ташинською, Краснопільською Щасливівською та ...

Додано:
frgn

ФРННН
Перший крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено на робочої нараді за результатами громадського аудиту, що відбулась 27 листопада 2020 р. у приміщенні Димирівської сільради, яку разом з Ташинською, Краснопільською Щасливівською та Краснянською сільрадами приєднали до Березанської ОТГ Миколаївської області.

 

18 представників освітян, громадськості, і депутатів як сільської та новообраної селищної ради обговорили з громадськими префектами та  місцевими посадовціями виклики належного забезпечення функціонування мережі дошкільних закладів освіти та шкіл у периферійних селах новонародженої селищної громади. 

Димитрівські учасники наради зацікавились результатами аудиту та розпочали підготовку пропозицій до проекту «Угоди по порозуміння» між щодо  моделі освіти у Березанської громади буде запропоновано укласти між представниками центру і старостинських округів за результатами серії консультацій та громадських обговорень. 

Методистка коаліції та експертка ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Татьяна Золотухіна презентувала учасникам експертного обговорення висновки громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та згаданих 5-ти сільрадах. Матеріали аудиту 1,

Так прокоментувала захід начальниця селищного відділу освіти Анастасі Смоляк: 

 «..Учасникам наради громадські аудитори презентували реальний стан системи освітив селищній громаді. Вітаємо вдалий старт діалогу, що дає надію на порозуміння. Зі свого боку ми маємо пропозиції щодо збереження та зміцнення освітньої мережі як у всіх 4 — х округів ОТГ та сільрадах що приєднались. А разом ми знайдемо дієві рецепти та потрібні ресурси для гармонії у нашої громаді! ..»

Нагадаємо, що старт подібних нарад дан командою партнерського проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березаншини» на вересневому у круглому столі. Реліз на   http://frgn.mk.ua/?p=11861.

Запрошуємо до співпраці як новобраних депутатів селищної ради  так і активістів для підготовці серії обговорень проекту «Угоди по порозуміння» на робочих нарадах, що відбудуться у всіх округах. Березанської громади!

Чекаємо пропозиції  на : [email protected].com  або (0512) 47-38-79. (Олена Вартанян).

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році