Перші випускники проекту «Спільні дії – єдина громада»

1 листопада, в рамках проекту «Спільні дії – єдина громада», відбувся останній майстер-клас для першої групи учасників проекту «Солодка флористика – створення оригінальних подарунків». (проект ...

Додано:
Tatka

головна
Перші випускники проекту «Спільні дії – єдина громада»

1 листопада, в рамках проекту «Спільні дії – єдина громада», відбувся останній майстер-клас для першої групи учасників проекту «Солодка флористика – створення оригінальних подарунків». (проект «Спільні дії – єдина громада» реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який адмініструє громадська організація «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського союзу в Україні). Протягом місяця учасники першої групи активно освоювали нові види мистецтва handmade і даний майстер-клас не став виключенням.

Квіти та інші поробки з цукерок та гофрованого паперу на сьогодні є дуже популярними подарунками, тож дорослі разом з дітьми та новими друзями охоче працювали над створенням «солодких» букетів. Майстриня Олена Завірюха навчала створювати з паперу різні квіти – троянди, маки, нарциси та крокуси. Праця виявилася цікавою та кропіткою, адже виготовлення пелюсток, стебелів та листочків для квітів потребує уваги та зосередження. Наші учасники за місяць навчання стали справжніми майстрами і з цим завданням також справилися з легкістю – кожен створив гарний та смачний подарунок для своїх близьких.

 

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? головна

 

За місяць занять учасники знайшли спільну мову та потоваришували. Родини ВПО охоче спілкувалися з мешканцями міста, дізнавалися цікаві факти про Кіровоград, про місця відпочинку, роботи, навчання для дітей тощо.

По закінченню останнього майстер-класу учасники висловили слова вдячності організаторам за сімейний відпочинок, нових друзів та цікавий досвід. Також усі учасники висловлювали побажання, щодо продовження подібних заходів для переселенців та мешканців міста, адже саме такі зустрічі, на їх думку, найкраще допомагають долати стереотипи та знаходити спільну мову.

Сподіваємось наступна група учасників отримає не менше корисних знань, досвіду та позитивних емоцій від проекту. Тож з 8 листопада запрошуємо нові родини переселенців та мешканців міста до участі в проекті.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО ТІМО «Відкриті двері» і за жодних обставин не може вважатися за такий, що відображає позицію Європейського Союзу».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи