Перші пів року освоєння краудфандингу в Харкові та області

З червня в Харкові розпочала роботу краудфандингова платформа  «Моє Місто»Це платформа, на якій ініціативні групи та організації можуть розміщувати свої ідеї та проєкти та через колективне ...

Додано:
Lucy

Instagram post - 143
Перші пів року освоєння краудфандингу в Харкові та області

З червня в Харкові розпочала роботу краудфандингова платформа  «Моє Місто»

Це платформа, на якій ініціативні групи та організації можуть розміщувати свої ідеї та проєкти та через колективне фінансування залучати кошти на їх втілення.

Платформа вже встигла показати свою ефективність за 6 років роботи в Одесі. Де вдалось сформувати спільноту з 14 тисяч доброчинців, реалізувати 140 проєктів та залучити 3 128 260 грн на їх  втілення.

В Харкові за перші пів року команда платформи отримала 31 проєктну заявку, з яких лише 15 відповідали вимогам платформи, пройшли модерацію та були опубліковані на сайті для збору коштів. З якої лише 7 проєктів успішно залучили фінансування та реалізувались. 

3

Більше про успішні проєкти, починання та додаткові можливості Харківської платформи, читайте в публікацій в розділі блог!

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

На Волині вирішили створити новий ОСН

Програма "Рятуємо разом": допоможи родинам з Херсонщини

Безоплатна допомога людям, які пережили сексуальне насильство, від благодійного фонду «Сильні»

Чи існують ризики усунення “незручних” мерів через законодавчі зміни: думка експертів

Як отримати компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло під час воєнних дій?

МОН: Онлайн-платформа для науковців, підприємців та інноваторів запускає бізнесовий супровід внутрішньо переміщених осіб