Перші кроки в напрямку нових форм співпраці влади та громадських організацій на рівні ОТГ

Проаналізували   існуючі в громадах механізми співпраці влади та громадських організацій, дізналися про досвід інших громад та закордонні приклади  – такі основні блоки  навчального семінару в рамках ...

Громадські Ініціативи України
Перші кроки в напрямку нових форм співпраці влади та громадських організацій на рівні ОТГ

Проаналізували   існуючі в громадах механізми співпраці влади та громадських організацій, дізналися про досвід інших громад та закордонні приклади  – такі основні блоки  навчального семінару в рамках   проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що реалізується  Громадською спілкою “Громадські ініціативи України”.

Захід відбувся 27 – 28 серпня у Вінницькій області та зібрав на навчання представників громад з Голої Пристані (Херсонська область), Старої Ушиці (Хмельницька область),    Жмеринки та Хмільника (Вінницька область).

118599686_3190465531037176_4518034865444724237_n

Наступним кроком під час заходу стало визначення   напрямків співпраці влади   та громадських активістів для спільної роботи в напрямку задоволення проблем (потреб ) громад.

А «домашнім завданням» для учасників навчання стало напрацювання бачення конкретних кроків щодо запровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій.

 фото 5

Це був перший публічний, який  захід відбувся в рамках   проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що реалізується  Громадською спілкою “Громадські ініціативи України”, за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

фото 4

В рамках проєкту Спілка “Громадські ініціативи України”  у співпраці з місцевими громадами розробитить та впровадить у вибраних  громадах місцеві програми підтримки громадянського суспільства, які включатимуть в себе дієві механізми співпраці  органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та ініціативними групами. Це допоможе зміцнити співпрацю і підвищити ефективність використання ресурсів місцевих громад.

фото 3

Проект складається з навчального компоненту, спільної роботи над локальними програмами розвитку громадянського суспільства в ОТГ та менторського супроводу впровадження змін в громадах. Також буде проведена серія інтеграційних заходів для поглиблення співпраці і обміну досвідом.

фото 1


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

ZDOROVI на Європейському демографічному саміті в Брюсселі: як перинатальна програма допомагає Україні у боротьбі з демографічним кризом

Запрошення доєднатися до Коаліції надавачів соціальних послуг

«МХП Поруч» запускає ініціативу «Відновлені»: доступна реабілітація для захисників у громадах

Твій рух вперед 2.0: результати учасниць проєкту

Правозахисники представили докази злочинів РФ проти людяності

Місцева влада під прицілом: аналітичний звіт про злочини РФ проти громад