Переможці регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019»

Незважаючи на те, що країна увійшла в фазу послаблення протиепідемічних заходів, все ж таки загроза здоров’ю є досить потужною, особливо в деяких регіонах. Тому, для інформування наших заявників ...

Додано:
ABU

DSC04719
Переможці регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019»

Незважаючи на те, що країна увійшла в фазу послаблення протиепідемічних заходів, все ж таки загроза здоров’ю є досить потужною, особливо в деяких регіонах. Тому, для інформування наших заявників Оргкомітетом Конкурсу було прийнято рішення 10 червня 2020 року на наших сайтах оприлюднити результати оцінювання усіх регіональних конкурсів. 

В деяких областях вже відбулися нагородження переможців: «Благодійна Одещина-2019» – 1 червня 2020 року, «Благодійне Запоріжжя» – 3 червня 2020 року, «Благодійна Херсонщина» та «Благодійна Полтавщина» – 5 червня 2020 року. В інших регіонах нагородження очікуються у найближчий місяць-два. При уточненні дати проведення церемоній нагородження нашими регіональними партнерами по відповідній області буде здійснено телефоном інформування про дату та місце переможців.

Дякуємо, що цього року Ви були з нами і вдячні кожному за розуміння ситуації з карантинними обмеженнями.

Вітаємо всіх переможців регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019» та дякуємо всім учасникам! Бережіть себе!

  

Переможці регіональних етапів Національного конкурсу

«Благодійна Україна-2019» 

Благодійна Львівщина  –  46 заявок,  4 номінації

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійний фонд «Карітас  – Львів УГКЦ»

2 місце – Міжнародний Благодійний Фонд «Коровай»

3 місце – Благодійний фонд Кузик Уляни

Місцева благодійність:

1 місце – Благодійний фонд «Розвиток громади»

2 місце – Благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина»

3 місце – Арт-клуб Арт-кластер

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Громадська організація «Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор»

2 місце – Чубай Соломія

3 місце – Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли»

Благодійність неурядового сектору:

1 місце – Дрогобицька міськрайонна громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата»

2 місце – Громадська організація «Ротарі клуб «Львів-Княжий»

3 місце – Громадська організація «БЛАГОСТИНЯ»

 

Благодійна Херсонщина – 34 заявки, 3 номінації

Благодійник року:

1 місце – Віктор Романченко

2 місце – Маряно Гарсія Калатаюд

2 місце – Покидько Юлія

3 місце – Нурулліна Ірина

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Ініціативна група «А що зробив ти?»

2 місце – Громадська організація «Спілка жінок Херсонщини»

3 місце – Благодійний фонд «Гармонія»

Місцева благодійність:

1 місце – Благодійна організація «Благодійне товариство «100 відсотків життя. Херсонський регіон»

2 місце – Херсонський Центр позашкільної роботи

3 місце – Громадська організація «Україно-Польський Культурний Центр «Лагода»

 

Благодійна Хмельниччина – 39 заявок, 3 номінація

Добро починається з тебе:

1 місце – Ізяславський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2, ліцей» імені О. Кушнірука

2 місце – Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21

3 місце – Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер»

2 місце – Благодійний фонд «МіСт імені Михайла Савенка»

3 місце – «Армія SOS Хмельницький» обласного благодійного фонду «Центр Добриня»

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт»

2 місце – Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

3 місце – Громадська організація «Успішна молодь Нетішина»

 

Благодійна Одещина – 37 заявок, 3 номінації

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійний Фонд «Міжнародна допомога  «Добрий Самарянин»

2 місце – Благодійна організація «Спасибі»

3 місце – Громадська волонтерська організація «Великі серця»

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Благодійна організація «100 відсотків життя. Одеса»

2 місце – Одеський  ліцей «Ланжеронівський»

3 місце – Ініціативна група волонтерів м. Чорноморськ

Благодійність неурядового сектору:

1 місце – Громадська Організація “Християнська Місія “Нове Життя”

2 місце – Master beauty HUB

3 місце – Бакуменко Сергій Сергійович

 

Благодійна Вінниччина – 116 заявки, 7 номінацій

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійний фонд «Подільська громада»

2 місце – Благодійний фонд «Волонтер-1»

3 місце – Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області»

Місцева благодійність:

1 місце – Благодійний Фонд «Вінниця-комфортне та безпечне місто»

2 місце – Дитяча школа танцю «Шахіна» та ГО «Творче покоління»

3 місце – Ретритний центр PIROGOVO (Інна Дорохіна)

Добро починається з тебе:

1 місце – Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради

2 місце – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради

3 місце – Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці»

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»

2 місце – Благодійна організація «БФ Я ДОПОМАГАЮ ДІТЯМ»

3 місце – Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Благодійність неурядового сектору:

1 місце – Громадська організація «Соціальний центр МХП»

2 місце – Волонтерська група «Заради майбутнього»

3 місце – Всеукраїнська спілка учасників бойових дії в АТО “Побратими України” у Вінницькій обл.

Благодійність бізнесу:

1 місце – ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ»

2 місце – Корпоративний фонд Української пожежно-страхової компанії

3 місце – ТОВ «Чотири лапи Україна»

Благодійник року:

1 місце – Струсевич Петро

2 місце – Кочубей Яна

3 місце – Подолянчук Діана

 

Благодійна Донеччина – 53 заявок, 3 номінації

Регіональна благодійність:

1 місце – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод»

2 місце – Громадська організація «Союз ветеранів АТО Донбасу»

3 місце – Редакція газети «ГРОМАДА Схід»

3 місце – Всеукраїнський Благодійний Фонд «Зірка Надії»

Місцева благодійність:

1 місце – Благодійний  фонд «Слов’янська мрія»

2 місце – Центр міської активності “Старе місто”

3 місце – Маріупольський міський ліцей

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Покровська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України

2 місце – Петренко Анастасія Леонідівна

3 місце – Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6

3 місце – ГО «Український розмовний клуб «Файно»

 

Благодійна Буковина – 93 заявки, 8 номінацій

Регіональна благодійність:

1 місце – Міжнародний благодійний  фонд розвитку та відродження “Добробут Хотинщини”

2 місце – Заставнівська районна організація «За добробут Заставнівщини»

3 місце – Громадська організація «Волонтери Вижниці»

Місцева благодійність:

1 місце – Хомин Мирослав Володимирович

2 місце – ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Богдан»

3 місце – Кіцманська центральна районна лікарня

Добро починається з тебе:

1 місце – Чернівецька загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №24 ім. О. Кобилянської

2 місце – Баламутівський ЗЗСО Загін «МИЛОСЕРДЯ»

3 місце – Нижньостановецький дошкільний навчальний заклад

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Чернівецький обласний благодійний фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя»

2 місце – Кіцманська районна організація Товариства Червоного Хреста України

3 місце – Берегометський селищний будинок культури

Благодійник року:

1 місце – Юрбаш Ганна Михайлівна

2 місце – Козак Василь Васильович

3 місце – Бабюк Дарія Ігнатівна

Благодійність в освіті:

1 місце – Путильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2 місце – Заставнівська гімназія

3 місце – Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського

Колективне волонтерство:

1 місце – Чернівецька міська громадська організація «Міський жіночий клуб «Успішна чернівчанка»

2 місце – Благодійна організація «Волонтери Путильщини з Україною в серці»

3 місце – Вище професійне училище №24 м. Заставна

Волонтер року:

1 місце – Лавренюк Володимир Васильович

2 місце – Абрам’юк Галина Йосипівна

3 місце – Фурман Ганна Юріївна

 

Благодійна Миколаївщина – 41 заявки, 3 номінації

Благодійник року:

1 місце – Набока Тетяна Михайлівна

2 місце – Ткаченко Валентина Валентинівна

3 місце – Лєвда Тимур Володимирович

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Миколаївський місцевий благодійний фонд «Центр соціальних програм»

2 місце – Громадська організація «Центр розвитку місцевої демократії Голос громади»

3 місце – Клуб юних моряків з флотилією

3 місце – Миколаївська загальноосвітня школа I – III ступенів № 45

Регіональна благодійність:

1 місце – ТОВ сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН»

2 місце – ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера»

3 місце – Благодійна організація «Фонд Сергія Герасюти»

 

Благодійна Київщина –212 заявки, 8 номінацій

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійний фонд «Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну»

2 місце – Благодійна організація «Фонд «Сварог»

3 місце – БО «Фонд родини Нечитайло»

Місцева благодійність:

1 місце – Всеукраїнський благодійний фонд “За право на життя”

2 місце – Благодійний Фонд «Твоя Любов»

3 місце – Благодійний фонд паліативної допомоги “ЛаВіта”

Колективне волонтерство:

1 місце – Kind Challenge

2 місце – Благодійна організація «10 гривень»

3 місце – Громадська організація «Спілка вільних журналістів «Природа над усе»»

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Міжнародна Благодійна Фундація «Отчий Дім»

2 місце – Благодійна організація «Благодійний фонд «Єднання спільноти»

3 місце – Благодійний Фонд «Час Змін»

Благодійність в культурі та мистецтві:

1 місце – МБФ «Життя з надлишком» (Культурно-благодійний проєкт – скульптура «Єднання»)

2 місце – Благодійна організація Міжнародний благодійний фонд «Справедливість»

3 місце – Благодійний фонд «Дніпровський»

Благодійність неурядового сектору:

1 місце – Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна»

2 місце – Центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей»

3 місце – Компанія – мережа магазинів «ФОРА»

Благодійність в охороні здоров’я:

1 місце – Благодійна організація “Благодійний фонд “КИЯН”

2 місце – Благодійний фонд «СВІЧАДО»

3 місце – Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна»

3 місце – Благодійний фонд «КОЛО»

Благодійник року:

1 місце – Савченко Ірина

2 місце – Павленко Анатолій

3 місце – Азарова Алеся

3 місце – Вєдєрікова Олена

 

Благодійна Полтавщина – 57 заявок, 3 номінації

Благодійник року:

1 місце – Інна Поперешнюк

2 місце – Світлана Даценко

3 місце – Тетяна Ященко

3 місце – Кольвашенко Марина

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Полтавський обласний благодійний фонд Громадське здоров’я

2 місце – Лубенський дитячий соціально-реабілітаційний центр “Надія”

3 місце – Міжнародний благодійний фонд «ЗЛАГОДА»

3 місце – Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійний фонд Карітас Полтава

2 місце – ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» агропромхолдингу Астарта-Киев

3 місце-  Всеукраїнський Благодійний Фонд Допомоги та Розвитку «Хелп Груп»

 

Благодійне Запоріжжя – 95 заявка, 5 номінацій

Регіональна благодійність:

1 місце – Благодійний фонд «Імпульс,ЮА»

2 місце – Запорізька єпархія Української Православної Церкви

3 місце – Запорізький обласний благодійний фонд «Маріам»

Місцева благодійність:

1 місце – Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя»

2 місце – БФ «Допоможи дитині»

3 місце – Регіональний  Благодійний фонд «Лайф Інтернешл»

Волонтер року:

1 місце – Кахай Олександр

2 місце – Колодяжний Микола

3 місце – Лосєва Ірина

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце – Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини»

2 місце – Благодійний магазин «Даруй Добро»

3 місце – Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Емоція»

Благодійність неурядового сектору:

1 місце – Волонтерська група «AngelS»

2 місце – Громадська організація «Наші Атланти»

3 місце – Студентська рада Запорізького державного медичного університету


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами об'єднує наймолодших

Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

ENGin допомагає молоді покращувати розмовну англійську

Стартував курс "Грантовий менеджмент від УКФ"

Презентували мобільний додаток #PrisonersVoice

На Контрактовій площі в Києві відкрилася виставка про репресованих археологів