Переможці Конкурсу соціальних ініціатив отримають по 10 000 євро

На початку жовтня почався Конкурс соціальних ініціатив для протидії епідемії COVID-19 та її наслідків за підтримки Європейського Союзу. Сьогодні стартує III етап – голосування, до якого пройшли 67 з ...

Додано:
Natali Velichko

851х315-voite-EU4CSOs-2
Переможці Конкурсу соціальних ініціатив отримають по 10 000 євро

На початку жовтня почався Конкурс соціальних ініціатив для протидії епідемії COVID-19 та її наслідків за підтримки Європейського Союзу. 

Сьогодні стартує III етап – голосування, до якого пройшли 67 з 97 організацій-претендентів. На попередніх двох етапах відбувався прийом заявок та перевірка їх на відповідність умовам конкурсу. 

Учасники демонструють різноманіття діяльності, актуальні та креативні ідеї, які вже успішно реалізовані в Україні, або ж реалізуються на даний момент. 

Ознайомитися з соціальними ініціативами можна на сайті організатора конкурсу https://eu4csos.org.

Кожен бажаючий може взяти участь у голосувані. 

Щоб віддати свій голос, потрібно перейти в форму для голосування на сайті https://eu4csos.org, вказати інформацію про себе та обрати із переліку запропонованих ту ініціатив, яку ви хочете підтримати. Одна особа може проголосувати лише один раз за одну ініціативу.

Претенденти в конкурсі представлені в наступних номінаціях:

  • Інновації в соціальній сфері у відповідь на COVID-19;
  • Гендерно-орієнтовані соціальні послуги в умовах COVID-19;
  • Інклюзія в умовах COVID-19;
  • Організація соціальних сервісів на подолання наслідків COVID-19.

Інформація про кількість голосів оновлюватиметься щоденно, до 12:00 в період з 1.12.2020 по 15.12.2020 року на сторінці сайту з усіма ініціативами.

Переможцями конкурсу стануть чотири претенденти, які наберуть найбільшу кількість голосів у своїй номінації, але не менше 50 голосів. 

Голосування триватиме з 01.12.2020 по 15.12.2020 включно!

 

Конкурс соціальних ініціатив проходить в рамках діяльності Проєкту ЄС “Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України” (EU4CSOs) за фінансової підтримки Європейського Союзу, та реалізується Благодійною організацією “Мережа 100 відсотків життя Рівне”.

Метою конкурсу є підтримка організацій, які реалізують соціальні ініціативи. У 2020 році конкурс має на меті відмітити організації, які реалізували/реалізують соціальні ініціативи, пов’язані з протидією епідемії COVID-19 та її наслідкам.

Вебсайт https://eu4csos.org створений та обслуговується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю Благодійної організації “Мережа 100 відсотків життя Рівне” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році