“Перемога в кожній клітині”: у Києві відбулася акція вшанування пам’яті людей, які померли від СНІДу

19 травня, напередодні Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, у столиці відбулася акція під назвою “Перемога в кожній клітині”. Організатори заходу нагадали, що щодня в Україні в ...

Foto_2
“Перемога в кожній клітині”: у Києві відбулася акція вшанування пам’яті людей, які померли від СНІДу

19 травня, напередодні Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, у столиці відбулася акція під назвою “Перемога в кожній клітині”. Організатори заходу нагадали, що щодня в Україні в середньому виявляють 33 випадки захворювання на ВІЛ та 9 – на СНІД.

Про це повідомила благодійна організація “100% Життя”. 

Victory_media

На акції також представили унікальний портрет борця з епідемією, створений штучним інтелектом за допомогою великої кількості світлин пацієнтів, активістів, донорів та депутатів, які допомагають долати епідемію в Україні. 

“Штучний інтелект на основі 772 унікальних фото команди “100% життя” згенерував узагальнений образ. Вийшов образ “Вікторія, яка перемагає епідемію СНІДу”, сумарно “намальований” близько трьома тисячами світлин. Штучний інтелект обрав саме жіночий образ, оскільки кількість жіночих світлин була набагато більшою, аніж чоловічих – тисячі жінок працюють у медичній системі та пацієнтських організаціях України з боротьби із ВІЛ/СНІДом”, – розповів голова Координаційної ради БО “100% Життя” Дмитро Шерембей.

Foto_6

У  «100% Життя» зазначили, що повномасштабна війна значно ускладнила надання допомоги щодо ВІЛ/СНІДу. Попри це «100% Життя» продовжує програми, мотивує людей тестуватися на ВІЛ, долучатися до роботи та лікування, забезпечувати терапією українців ВІЛ+ на підконтрольних територіях і біженців за кордоном.

За даними організації, щодня в Україні в середньому реєструється 33 випадки захворювання на ВІЛ (вірус, що вражає імунну систему), дев’ять – на СНІД (комплекс захворювань, які виникають через поширення в організмі вірусу імунодефіциту). На початок 2023 року 121 189 людей отримували лікування.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE