Пам’ятаємо кожного. Розкажи про цивільних загиблих

Сторінка Меморіал: вбиті росією повідомляє про ініціативу зі створення Меморіалу цивільних жертв війни росії проти України: "Пам’ятаємо кожного. Розкажи про цивільних загиблих ...

АБО
Пам’ятаємо кожного. Розкажи про цивільних загиблих
Сторінка Меморіал: вбиті росією повідомляє про ініціативу зі створення Меморіалу цивільних жертв війни росії проти України:
 
“Пам’ятаємо кожного. Розкажи про цивільних загиблих (родичів\друзів\знайомих) від рук російських окупантів, впиши їхні імена в історію війни: https://forms.gle/aV7TfiTr3gHpDQZK6

Агенція “Або” створила громадську ініціативу – Меморіал цивільних жертв війни росії проти України. У цьому проєкті ми хочемо показати обличчя мирних людей, яких вбила росія. Це важливо, для документування військових злочинів, а також для того, щоб люди не перетворювалися у цифри в статистиці”.

Історії публікуються тут:
 
Або – Агенція медійного росту також презентує сайт Меморіалу цивільних жертв війни, який розробила та наповнює команда Агенції – https://www.victims.memorial.
 
На сайті та в соцмережах проєкту журналісти та активісти кожного дня публікують історії вбитих росіянами цивільних: маленьких діток, волонтерів, жінок та пенсіонерів.
 
“Ми звертаємось до українських та світових ЗМІ – не мовчіть! Давайте разом розповідати історії цивільних загиблих. Шукайте героїв своїх публікацій на сайті Меморіалу, беріть інтерв’ю у їхніх рідних, розповідайте про життя цих чудових та талановитих українців, життя яких забрала російська армія”, – закликають ініціатори.
 
Якщо хочете допомогти з розголошенням історій – долучайтесь до меморіалу в соцмережах:
 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як отримати виплати в Європі діячам культури та освіти

Допомога по безробіттю. Особливості надання в період воєнного стану

Уряд забезпечив можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій

У Музеї жіночої та гендерної історії проходить проєкт "ЇЇсторія війни": розкажіть про свій досвід

Українська культура в умовах російської збройної агресії - результати опитування від Українського культурного фонду

72 добрі справи за місяць: стартував онлайн-марафон ДоброДвіж