ОТГ Волині на шляху до реформування освіти

На основі соціологічного опитування та аналізу фінансових показників, експерти громадської організації «Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії» презентували громаді Поромівського ОТГ ...

DSC_0462
ОТГ Волині на шляху до реформування освіти

На основі соціологічного опитування та аналізу фінансових показників, експерти громадської організації «Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії» презентували громаді Поромівського ОТГ план розвитку їх освітніх закладів на наступні п’ять років.

Захід відбувся у середу, 28 листопада.

“Ми раді, що представники Поромівської ОТГ звернулися до нас з проханням розробити такий план. Активне обговорення, яке викликав цей документ у вчителів, батьків, представників влади, свідчить про важливість даної теми та бажання долучатися до розвитку та реформування освітньої сфери усіх зацікавлених та активних мешканців Поромівської ОТГ”, – зазначила керівниця Волинського ресурсного центру розвитку демократії Ірина Гайдучик.

За результатами заходу буде сформована робоча група з мешканців ОТГ (вчителі, батьки учнів та інші зацікавлені), яка внесе правки та доповнення до презентованого документу.

Планується, що допрацьований план розвитку буде ще раз обговорений серед активних мешканців громади у січні 2019 року та винесений на затвердження сесією Поромівської ОТГ у лютому 2019 року.

Довідково:

Проект проходить завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні».

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як протистояти пропаганді і дбати про медіагігієну: в Краматорську відкрили «Пропагандаріум»

Громади Харківщини отримали гранти на розвиток первинної медицини - список переможців

Медіа-гігієна та критичне мислення: в Рівному обговорювали, як протидіяти російській пропаганді

У Богуславі відзначили 140-ву річницю з Дня народження Симона Петлюри

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді