Освіторія.Медіа award 2024 оголосила переможців

Освіторія.Медіа вперше вручила відзнаку Освіторія.Медіа award 2024. Оголосили переможців на наймасштабнішому освітньому фестивалі «Вчителі майбутнього 2024» у Львові. Їхній список вже опублікували на ...

Додано:
serhii.yakovlev

O_Media_awards2024_кавер для новини
Освіторія.Медіа award 2024 оголосила переможців

Освіторія.Медіа вперше вручила відзнаку Освіторія.Медіа award 2024. Оголосили переможців на наймасштабнішому освітньому фестивалі «Вчителі майбутнього 2024» у Львові. Їхній список вже опублікували на окремому лендінгу.

Цьогоріч відзнаку здобули такі ініціативи як проєкт «Укрліт» (категорія EdTech-прорив), проєкт «Освітній Суп» (категорія Освіта задля добробуту), серія мультиків «Незламні міста» (категорія Ідентичність+), ініціатива «Учитель іде в ЗСУ» (категорія Спеціальна відзнака за освітню життєстійкість), а також проєкт «Поруч» (категорія Вибір читачів).

“Започаткована нами нагорода Освіторія.Медіа award – не про “всупереч”, вона про ті проєкти та ініціативи, завдяки яким українська освіта триває. Я хочу подякувати нашим шановним журі, які виставляли бали номінантам. Я хочу подякувати усім нашим читачкам і читачам, які голосували за проєкти у окремій категорії. І я дякую усім освітнім ініціативам і проєктам за те, що ви розумієте: ми не можемо програти освіту, бо українська освіта – це запорука українського майбутнього”, - зазначила головна редакторка Освіторія.Медіа Катерина Кисельова на фестивалі під час оголошення переможців. З детальним списком переможців та фіналістів вже можна ознайомитися на окремому лендінгу. 

Мета Освіторія.Медіа award – зробити відомими широкій громадськості проєкти, які роблять суттєвий внесок у розвиток освіти під час повномасштабної війни. Кандидатів у кожній категорії внутрішньо номінувала команда «Освіторії». Серед заявлених ініціатив журі обирали переможця, оцінивши вплив на аудиторію, комплексність рішення, стійкість та тривалість кожного проєкту. 

Цьогоріч у склад журі увійшли очільниця «Освіторії» та засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин, керівниця Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2020 Василь Дяків, керівник студії онлайн-освіти edEra Ілля Філіпов, засновник руху EdCamp Ukraine Олександр Елькін.

Крім того, читачі Освіторія.Медіа теж зробили свій вибір. До 30 травня на наших сторінках тривало відкрите голосування «Вибір читачів». Саме там можна було віддати свій голос саме за ту ініціативу, яку читачі вважали найбільш важливою. А ще — можна було номінувати свою, яка не потрапила в шорт-лист.


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив