Освітній серіал про кібербезпеку для ГО

Курс про те, як захищати свої дані в інтернеті та дбати про персональну і корпоративну цифрову безпеку під час війни, вийшов на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Курс у формі освітнього серіалу ...

Додано:
Olha Milianovych

Video_Covers_cource_28++_
Освітній серіал про кібербезпеку для ГО

Курс про те, як захищати свої дані в інтернеті та дбати про персональну і корпоративну цифрову безпеку під час війни, вийшов на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Курс у формі освітнього серіалу випустив Фонд Східна Європа за підтримки ERIM та коштом Європейського Союзу.

Курс складається із десяти серій. Ведучий – Юрій Антощук, тренер із нових медіа та консультант із впровадження інформаційно-комунікаційних інтернет-технологій (ІКІТ) у діяльність організацій. Він розкаже, як довідатися про різні сервіси та платформи, якими українці користуються щодня, або якими варто користуватися. Розповість і про програми, що допомагають створити безпечні паролі для акаунтів, та інші корисні інструменти.

Крім того, у курсі є інший герой – український диджей Діззі. На нього, за сценарієм курсу, чекає едукаційний шантаж, а на глядачів – знання про безпечну комунікацію онлайн, захист персональних даних в інтернеті та підвищення приватності в умовах воєнного стану. Освітній серіал є безкоштовним, як і все на Зрозуміло!, та уже доступний для охочих за посиланням.

«Під час воєнного стану українці часто стають мішенями цілеспрямованої агресії з боку росії. За даними Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, у 2022 році зареєстрували та дослідили у 2,8 разів більше кібератак, ніж у 2021 році. Тож дотримання принципів цифрової безпеки дасть змогу ефективно та обачно працювати навіть у найскладніші часи. Цей курс ознайомить громадські організації з інструментами, які допоможуть захиститися від інтернет-шахраїв та залишатися стійкими», – зазначив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа. 

Успішно пройдений онлайн-курс гарантує обсяг 0,2 кредиту ЄКТС/ 6 академічних годин.

 

Довідкова інформація:
Онлайн-курс підготовлено в межах програми «Стійкість», яку упроваджує Фонд Східна Європау консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у цьому курсі, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Суспільне розповідає про відновлення й відбудову прифронтових регіонів у циклі документальних історій «ТутРемБуд»

Створювати доступність довкола себе: «Без перешкод» — прем’єра на Суспільному

Комплексна реабілітація дітей з інвалідністю: досвід Звягельської міської територіальної громади

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає новий проєкт з підвищення кваліфікації правників та правчинь у наданні допомоги соціально вразливим групам населення

Згуртованість громади. Презентація результатів опитування у Бишівській громаді

Відновлення житла: топ-3 платформи для якісної координації