Освіта на окупованих територіях України (24 лютого — 30 квітня 2022)

Аналітичний центр Cedos зібрав і зафіксував свідчення про освіту на територіях, які опинились під тимчасовою окупацією російських військ.У результаті повномасштабного вторгнення російських військ на ...

unnamed (2)
Освіта на окупованих територіях України (24 лютого — 30 квітня 2022)

Аналітичний центр Cedos зібрав і зафіксував свідчення про освіту на територіях, які опинились під тимчасовою окупацією російських військ.

У результаті повномасштабного вторгнення російських військ на територію України в окупації опинилася низка українських населених пунктів (зокрема у Луганській, Донецькій, Херсонській, Запорізькій, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській областях). Деякі з цих територій були деокуповані на початку квітня 2022 року. 

У цьому матеріалі зафіксувано основні свідчення про освіту на окупованих територіях на основі особистих контактів, повідомлень у офіційних джерелах, медіа, соціальних мережах. Матеріал складається з кількох частин: огляд питань організації навчання й умов праці освітян_ок на територіях, окупованих у результаті повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році; повідомлення про освіту дітей, депортованих на територію Росії; короткий огляд ситуації з освітою на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму після 2014 року; а також фотографії українських закладів освіти, у яких перебували російські окупанти.

Читати повністю аналітичну записку: “Освіта на окупованих територіях України (24 лютого — 30 квітня 2022)


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство