Освіта молоді Чернігівщини як перешкода для корупції

Студенти Чернігівського національного технологічного університету  навчались розпізнавати прояви корупції та активно протидіяти цьому явищу на навчальному тренінгу «Вчимося жити без корупції, який ...

Додано:
Nataliya Drozd

???????????????????????????????
Освіта молоді Чернігівщини як перешкода для корупції

Студенти Чернігівського національного технологічного університету  навчались розпізнавати прояви корупції та активно протидіяти цьому явищу на навчальному тренінгу «Вчимося жити без корупції, який провела ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» 20 листопада 2017 року в навчально – методичному центрі  профспілок.

В семінарі взяли участь керівник проекту Олександр Підгорний, тренери проекту Сергій Нестеренко та Юрій Паперний.

Метою заходу стало формування антикорупційної правосвідомості студентів, надання молоді знань щодо шляхів запобігання корупції, забезпечення умов для формування елементів правової культури, правових орієнтирів і правомірної поведінки.

Формат проведення семінару дав можливість учасникам не тільки ознайомитись із нормативно-правовими актами, норми яких регулюють відносини, що виникають у сфері запобігання корупції, а й спільно обговорити питання шляхів боротьби із корупцією та розкрити вплив цього негативного явища на свідомість людини. Адже для результативної боротьби з корупцією потрібна політична воля, бажання кожного та якісна освіта.

Під час проведення семінару проводилося анкетування поінформованості молоді щодо рівня корупції, вирішувалися практичні завдання щодо протидії корупції.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці проекту  https://www.facebook.com/razzdolkor/ в соціальній мережі Facebook.

 traim 046??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????traim 046

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Залучення громадян — це основа якісного та демократичного врядування: представники ОМС успішно завершили навчальну програму з врядування

«Партнерство заради розвитку»: як громади виграють від співпраці з громадськими організаціями

Громадський контроль як інструмент якісної відбудови: кейс села Малий Вистороп

Що не так з державним механізмом підтримки цивільних полонених та як це вплине на репарації від РФ в майбутньому

Набір слухачів Української Миротворчої Школи для громад

У Миколаєві стартують безоплатні психологічні воркшопи для дітей та батьків — деталі