Основи проєктного менеджменту для продовольчої безпеки у Коблівській ТГ

Тринадцятого грудня 2023 р. у бібліотеці представники ВПО разом з жителями вчились як залучити ресурси для реалізації проєктних ідей з розвитку рослинництва, городництва, послуг креативних індустрій ...

Додано:
frgn

Тренінг, майстер клас, онлайн
Основи проєктного менеджменту для продовольчої безпеки у Коблівській ТГ

Тринадцятого грудня 2023 р. у бібліотеці представники ВПО разом з жителями вчились як залучити ресурси для реалізації проєктних ідей з розвитку рослинництва, городництва, послуг креативних індустрій та  діалогу/соціального партнерства у громаді.

Так прокоментували подію ії учасниця та організатор:

“Безкоштовних тренінгів та інших навчальних форм заходів офлайн не так вже і багато. Цінно, що є такі можливості, там де я зараз є. Ще цінніше люди, які рухаються вперед… Дякую Фонд розвитку м. Миколаєва за візит у громаду! Дякую учасникам і тренеру, з якими вийшло, як вийшло! Вважаю, що добре вийшло і неповторно! Дякую Коблівській публічній бібліотеці за гостинність, у вас дуже камерно і в цьому свій шарм правда, лише гарячих сердець замало! Міні-театр запав в душу!  А ще справжній український різдвяний символ – дідух, був з нами)) завдяки креативності “чумак” та креатина людина Юрій Шевченко”, – каже активістка Анна Мариморич.

“#ВПО_НовосельціГромади та жителі вивчали де і як знайти ресурси для реалізацій ідей:

  • Які є донори почутих ідей з розвитку домогосподарств та малого бізнесу у сферах рослинництва, послуг  з відновлення/інтеграції та креативного туризму;
  • Як напрацювати проєкт та грантові заявки/пропозиції владі, що їх зацікавлять.

Сподіваємось, що учасників навчання я надихнув на перетворення ідей у проєктні ідеї! Дуже дякуємо місцевій команді проєкту та бібліотеці за добру організацію навчання!” – додав керівник проєкту з інтеграції ВПО у життя громади Михайло Золотухін.

Навчальні матеріали тут

Далі випускникам навчання ми допоможемо напрацювати проєкти знайти ресурси  різних донорів для їх реалізації.  Взимку їх чекає коуч-супровід  у:

  • Напрацюванні проєктів та їх фінансової/ресурсної підтримки.
  • Просуванні  рішень ради щодо включення проєктних ідей  у місцеву Програму соціального партнерства, План відновлення Коблівської громади та інш .

А у січні 2024 р. наступне навчальний та інтеграційний захід для Коблівської, Березанської та Вознесенської громад буде проведено у Вознесенську.

Нагадуємо, що 24 листопада відбувся ІДЕАТОН відновлення Коблівської громади, де напрацьовано пакет проєктних ідей з посилення продовольчої безпеки жителів та відновлення громади. Реліз з їх описом тут.

 Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Захід відбувся в рамках проєкту «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя Березанської, Вознесенської та Коблівської ТГ», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Партнерами проєкту є Коблівська, Березанська та Вознесенська ради, ГО «ЕКО Березань» та БФ «Фонд громади Вознесенську».

Проєкт спрямовано на забезпечення участі ВПО у формуванні та реалізації місцевих рішень щодо відновлення у сферах продовольчої безпеки, працевлаштування, соціальних і освітніх послуг.


 

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»