Організаційні, кадрові питання, здобутки та плани проекту #THC

27 січня 2021 р. на першому засіданні, українська наглядова рада транскордонного дворічного проекту «ТУРИЗМ, СПАДЩИНА ТА ТВОРЧІСТЬ», що реалізує ГО « фонд розвитку м. Миколаєва» ФРММ за підтримки ...

Додано:
frgn

20210126_110220-768x432
Організаційні, кадрові питання, здобутки та плани проекту #THC

27 січня 2021 р. на першому засіданні, українська наглядова рада транскордонного дворічного проекту «ТУРИЗМ, СПАДЩИНА ТА ТВОРЧІСТЬ», що реалізує ГО « фонд розвитку м. Миколаєва» ФРММ за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти програми Black Sea ЄС (Subsidy Contract No. BSB 1130), обговорила організаційні, кадрові питання, здобутки та плани проекту #THC.

Головою наглядової ради обрали Олександра Смирнова – старшого викладача МНУ ім. В.О. Сухомлинськогота та наукового співробітника Національного історико –архітектурного заповідника «Ольвія». А голову правління ФРММ Тетяну Чистякову – заступником. Також за рекомендацією члена наглядової ради та представниці Секретаріату КМУ Тетяни Титарчук вирішили запросити до складу ради представника Миколаївської ОДА.

Директор ФРММ Михайло Золотухін запросив членів ради до удосконалення тексту положення та презентуючи проект плану заходів на 2021 р., нагадав про наступні основні події проекту:

• Протягом жовтня-листопада 2020 р. підписано Меморандум про співробітництво між ФРММ та 5-ю місцевими радами регіону;
• У грудні 2020 р відбулась урочиста Презентація проекту та перший з серії прес-клубів проекту #THC ;
• З січня по травень 2021 триває інвентаризація місцевих творчих ідей старт-апів, напрацювання начальних програм, умов конкурсів стартапів та учасників навчань проекту.

Запрошуємо краєзнавців та туристичні агенції Миколаївщини до формування успішних місцевих стар-апів, що стануть складовою грузино-україно-болгарського туристичного кластеру!

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»


 

Останні публікації цього розділу:

Мінветеранів винесло на обговорення проєкт постанови про створення Українського ветеранського фонду

У Слов’янську проведено тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення»

Подкаст "Ваше право" від Харківської асоціації незрячих юристів

Депутатський прийом: як львів’янам знайти приймальні своїх обранців

Дніпропетровщина активно створює дієву регіональну команду

Добірка безкоштовних інформаційних ресурсів для публічних службовців