Опитування: Як виглядатиме світ після COVID-19

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта» запускають дослідження щодо бачення громадян, яким суспільство має бути після пандемії коронавірусного захворювання COVID-19. Наше ...

Додано:
martanyk

world-after-covid-19
Опитування: Як виглядатиме світ після COVID-19

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта» запускають дослідження щодо бачення громадян, яким суспільство має бути після пандемії коронавірусного захворювання COVID-19. 

Наше уявлення про майбутнє – це не пророцтво чи передбачення, а поєднання різноманітних сподівань, можливостей та побоювань, які формують наше сьогодення. Невизначеність, у якій ми всі ми зараз перебуваємо, змушує нас замислитися про те, що може відбуватися у майбутньому і наскільки світ буде відрізнятися від сьогодення. 

Аби з’ясувати, які є можливі шляхи подолання наслідків кризи, спричиненої COVID-19, необхідно об’єднати наші зусилля, які б допомогли людям, відповідальним за прийняття рішень, визначити, у якому напрямку потрібно рухатися далі.

Долучитися може кожен із нас. Як? Запрошуємо вас взяти участь у дослідженні, яке проводить Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта». Дослідження має на меті з’ясувати, як громадяни бачать відбудову суспільства і що можна робити по-іншому в часи кризи та невизначеності через пандемію коронавірусу. 

Опитування відбувається за методологією мікронаративів: ми збираємо історії і думки людей у вільній інтерпретації (ніякої «експертної» думки).

Ваша історія надзвичайно важлива – розкажіть, яким ви бачите майбутнє!

Участь у дослідженні є анонімною та займе менше 15 хвилин.

Для участі в дослідженні просто перейдіть за цим лінком: https://collector.sensemaker-suite.com/?projectID=COVIDReBuild&language=uk#Collector

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок