Опитування соціальних підприємців та можливість отримати ресурси для промоції

Пропонуємо соціальним підприємцям України пройти опитування та отримати ресурси для промоції свого бізнесу від студентів кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій соціологічного ...

Додано:
Halyna Kravchenkova

pexels-engin-akyurt-3228878
Опитування соціальних підприємців та можливість отримати ресурси для промоції

Пропонуємо соціальним підприємцям України пройти опитування та отримати ресурси для промоції свого бізнесу від студентів кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій соціологічного факультету Каразінського університету.

Особливо вмотивованих та натхненних запрошуємо виступити перед студентами та разом розробити рішення комунікативних завдань.
АНКЕТА https://bit.ly/SocPollSocEntrepr

таргет СП

Щоб допомогти українським соціальним підприємцям знайти інвесторів, розширити вплив цінностей, ми хочемо дізнатися, з якими ще проблемами ви стикаєтесь у своїй бізнес-діяльності, тож пропонуємо заповнити анкету.

Результати опитування будуть використані в науково-практичних цілях та представлені в узагальненому вигляді.

Наші дослідження показали, що найбільші труднощі в українських соціальних підприємців викликають просування (SMM, реклама), збут товарів та рекрутинг нових співробітників. Центр промоції соціального підприємництва започатковано у Каразінському університеті у рамках програми розвитку підприємницьких навичок у студентів Creative Spark. Making Good.

Центр може сприяти у вирішенні ваших комунікативних завдань probone у рамках навчальних курсів та виробничих практик (наприкінці анкети знайдете приклади).

Поділиться цим постом зі своїми знайомими соціальним підприємцями. На додаткові запитання ми готові відповісти за телефоном аналітичного центру “Українська експертна ліга”  (097) 783-82-26 (також у Viber, Telegram)


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Волині вирішили створити новий ОСН

Програма "Рятуємо разом": допоможи родинам з Херсонщини

Безоплатна допомога людям, які пережили сексуальне насильство, від благодійного фонду «Сильні»

Чи існують ризики усунення “незручних” мерів через законодавчі зміни: думка експертів

Як отримати компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло під час воєнних дій?

МОН: Онлайн-платформа для науковців, підприємців та інноваторів запускає бізнесовий супровід внутрішньо переміщених осіб