Опитування щодо стійкості представників ОГС

Взаємодія та підтримка громадських організацій - наша мета!Проєкт Enroot Resilience запрошує вас пвзяти участь у дослідженні, спрямованому на вивчення стійкості та потреб організацій громадянського ...

Додано:
Rostyslav Semka

Пройдіть опитування щодо стійкості представників ОГС - та отримайте приємний подарунок за свою долученість!
Опитування щодо стійкості представників ОГС

Взаємодія та підтримка громадських організацій – наша мета!

Проєкт Enroot Resilience запрошує вас пвзяти участь у дослідженні, спрямованому на вивчення стійкості та потреб організацій громадянського суспільства (ОГС). Ми віримо, що розуміння поточного стану та викликів, з якими зіштовхуються активісти, волонтари, молодь… – є ключем до зростання та розвитку.

Як ви можете взяти участь?

Просто заповніть нашуанонімну опитувальну форму, яка займе всього кілька хвилин вашого часу. Ваші відповіді допоможуть нам отримати цінний інсайт щодо потреб та викликів, з якими стикаються ОГС, а також розробити ефективніші стратегії підтримки.

Enroot resilience

А що ще? Розіграш брендової продукції проєкту!

Серед усіх учасників, які пройдуть опитування, ми розіграємо неймовірну брендову продукцію Enroot Resilience. Ви матимете шанс отримати унікальні предмети, що нагадуватимуть вам про вашу підтримку та внесок у життя проєкту.

Приєднуйтесь до нашого дослідження та поділіться своїм досвідом! Ваші відповіді мають велике значення для нас, і разом ми зможемо побудувати стійке та процвітаюче громадське співтовариство.

Посилання на опитування: тут

 

#EnrootResilience #ГромадськіОрганізації #Опитування #Дослідження #ПідтримкаПроєкту #EaPCivilSociety #EaPFellow #CivilSocietyFellows #StandWithUkraine #РозвитокМолодіжноїПолітики #Незламність #Прямуєморазам


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип