Опитування щодо основних потреб у розширенні знань з менеджменту НУО у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я

Прохання до членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров'я пройти опитування за посиланням.Дане опитування проводять співробітники Навчально-наукового інституту ...

Додано:
Kvitka

опитування
Опитування щодо основних потреб у розширенні знань з менеджменту НУО у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я

Прохання до членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я пройти опитування за посиланням.

Дане опитування проводять співробітники Навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у ході реалізації проєкту «Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Метою дослідження є узагальнення досвіду, знань, слабких сторін та нестачі інформації у членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я з подальшим їх активним використанням при створенні цифрових навчальних модулів. 

У разі потреби всі охочі зможуть ознайомитися з результатами опитування чи отримати додаткову інформацію про проєкт за тел.: 0990149195; e-mail: [email protected] (контактна особа – Юлія Квітка, менеджер проєкту).

лого


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільских громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування

Вишнівецька громада на Тернопільщині відтепер має молодіжний простір

"Абетка саморегуляції 6.0" - подорож до себе, яка завершиться ретритом в Карпатах

Розпочалась програма "Соціальне репетиторство": безкоштовне навчання школярів 1-4 класів та підготовка до НМТ для 10 класів