Опитування щодо основних потреб у розширенні знань з менеджменту НУО у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я

Прохання до членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров'я пройти опитування за посиланням.Дане опитування проводять співробітники Навчально-наукового інституту ...

Додано:
Kvitka

опитування
Опитування щодо основних потреб у розширенні знань з менеджменту НУО у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я

Прохання до членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я пройти опитування за посиланням.

Дане опитування проводять співробітники Навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у ході реалізації проєкту «Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Метою дослідження є узагальнення досвіду, знань, слабких сторін та нестачі інформації у членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я з подальшим їх активним використанням при створенні цифрових навчальних модулів. 

У разі потреби всі охочі зможуть ознайомитися з результатами опитування чи отримати додаткову інформацію про проєкт за тел.: 0990149195; e-mail: [email protected] (контактна особа – Юлія Квітка, менеджер проєкту).

лого


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Понад 200 учнів з двох областей взяли участь у ярмарку підприємництва Junior EXPO-2024 в Хмельницькому

Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»