Опитування представників місцевих медіа

Координатор проєктів ОБСЄ в Україні  проводить опитування серед редакторів та керівників місцевих медіа усіх форм власності. Тоді як децентралізація змінює адміністративний ландшафт країни, громади ...

Додано:
SvetlanaDotsenko

poll_OSCE
Опитування представників місцевих медіа

Координатор проєктів ОБСЄ в Україні  проводить опитування серед редакторів та керівників місцевих медіа усіх форм власності. 

Тоді як децентралізація змінює адміністративний ландшафт країни, громади отримують більше ресурсів та відповідальності за свій добробут. У таких умовах зростає і роль та важливість місцевих ЗМІ, економічно незалежних та здатних неупереджено інформувати громадян про всі аспекти місцевого життя.

Щоб оцінити вплив децентралізації на місцеві ЗМІ, виявити проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення, Координатор проектів ОБСЄ в Україні проводить опитування серед редакторів та керівників місцевих медіа усіх форм власності, а також серед керівників та представників комунікаційних відділів об’єднаних громад. 

Мета опитування – зібрати та проаналізувати дані щодо роботи місцевих ЗМІ в умовах децентралізації, вивчити специфіку їх взаємодії з партнерами, особливо, об’єднаними громадами, прояснити ситуацію в економіці місцевих медіа в Україні та  визначити найбільш результативні напрямки підтримки розвитку місцевих медіа.

Результатом цього аналізу та дослідження стане напрацювання корисних рекомендацій для локальних медіа, які допоможуть їм стати більш економічно ефективними та стійкими і нових умовах, допомагати громадам в розвитку та успішно розвиватися самим, бути вагомим гравцем у справі розвитку громадянського суспільства та демократії в Україні.

Готові рекомендації будуть доступні для користування та обов’язково окремо надані всім учасникам цього опитування.

  • Опитування для місцевих медіа тут.
  • Опитування для представників комунікаційних відділів об’єднаних громад тут


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Аналіз програм: що обіцяє Маріуполю партія "Європейська солідарність"?

Аналіз програм партій: Що обіцяє Запоріжжю “Європейська Солідарність”?

Аналіз програм партій: “Зберегти Запорізьку область!” - ВО “Батьківщина”