Опитування: Дотримання прав дітей під час війни в Україні

Як діти з України переживають війну? Як це вплинуло на їхні права? Фонд Terre des hommes та Центр прав дітей при Королівському університеті Белфаста розпочали опитування, щоб запитати про це самих ...

Додано:
Anastasiia Dereko

Post_general_UA
Опитування: Дотримання прав дітей під час війни в Україні

Як діти з України переживають війну? Як це вплинуло на їхні права? Фонд Terre des hommes та Центр прав дітей при Королівському університеті Белфаста розпочали опитування, щоб запитати про це самих дітей.

Опитування має на меті дізнатися думки та досвід дітей щодо їхніх прав під час війни в Україні, яка розпочалася в лютому 2022 року. Результати дослідження допоможуть інформувати та вдосконалити політику і практику як гуманітарних заходів, так і довгострокової розбудови.

Опитування, розроблене спільно з внутрішньо переміщеними дітьми в Україні, охоплює весь спектр прав дітей, визначених Конвенцією про права дитини, таких як: право на охорону здоров’я, освіту, ігри, безпеку та повагу до їхніх поглядів.

До участі в опитуванні запрошуються всі діти з України віком від 8 до 17 років. Діти можуть проживати як в Україні, так і за кордоном. Опитування є анонімним і займе всього 20 хвилин. Опитування буде відкритим до 24 березня 2023 року.

Фонд Terre des hommes просить організації та установи, що працюють з дітьми та сім’ями з України, підтримати розповсюдження цієї анкети.

Бвльше інформації за посиланням: https://tdh-ukraine.org/ua/survey 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип