Опитування для представників громадських об’єднань

Шановні громадські активісти!КУ Інститут міста за підтримки Посольства Великої Британії в Україні проводить масштабне соціологічне дослідження з вивчення комунікації між громадськими об’єднаннями ...

Додано:
Ira Hoshuk

face_zaxid
Опитування для представників громадських об’єднань

Шановні громадські активісти!

КУ Інститут міста за підтримки Посольства Великої Британії в Україні проводить масштабне соціологічне дослідження з вивчення комунікації між громадськими об’єднаннями (далі – ГО) та органами місцевого самоврядування (далі – ОМС) у Західній Україні в рамках проекту “Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації у Західній Україні”. Ви будете одним із 400 учасників, які візьмуть участь у цьому дослідженні. 

Проект покликаний дослідити та зміцнити мережу громадських об’єднань Західної України, налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування для сприяння процесу децентралізації. Термін реалізації проекту охоплює серпень-грудень 2018 року.

Проект буде активним в семи областях Західної України: Львівській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській.

Ми гарантуємо конфіденційність та анонімність, а всі результати дослідження будуть висвітлені в узагальнених даних, відсотках.

АНКЕТА


          

Останні публікації цього розділу:

Новий проект посилить обмін мультимедійним контентом між країнами Європи та Євразії

Юна художниця з Бердянська створила листівки для Равлик-фесту

Голови сільрад не бачать явних причин для скасування виборів в ОТГ на Донеччині

Проект підтримки бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму

Поширеність дитячого куріння в Україні зменшилась на 43% за останні 12 років

В Україні відкрився "Французький клуб інновацій та креативності"