Оновлюймо молодіжну політику!

Переконані, що Україна має рухати прогрес у світі. Саме тут, у нас, має бути простір суперрозвитку для передових розробок і практик у царині роботи з дітьми та молоддю. Тож кардинально нова молодіжна ...

Додано:
vira.andriyuk

molod-onovlyuy-1
Оновлюймо молодіжну політику!

Переконані, що Україна має рухати прогрес у світі. Саме тут, у нас, має бути простір суперрозвитку для передових розробок і практик у царині роботи з дітьми та молоддю. Тож кардинально нова молодіжна політика, здатна формувати прогресивне, інноваційне і позитивне

Майбутнє, — це не якась, «одна з…», державних політик, а пріоритетна. Круглий стіл «Відродження молодіжної політики», який відбувся у Києві 23 грудня у Голосіївській РДА, став початком живої і виваженої широкої дискусії про нову молодіжну політику.

Студреспубліка за підтримки відділу у справах молоді та спорту Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації та Українського молодіжного форуму, разом із інтелектуал(к)ами, молодими лідер(к)ами, громадянськими активіст(к)ами критично обговорили ситуацію, що склалася в сфері (державної) молодіжної політики, причини її кризи, позначили контури її альтернативної, іна/інноваційної моделі. Подробиці та проєкт резолюції події.

Молодіжна політика — щоби що?

Всупереч очікуванням на позитивні зміни, справжню відкритість і наповнення реальним змістом державної молодіжної політики, ми й надалі не просто спостерігаємо, а на собі відчуваємо відсутність комплексного і прогресивного державного бачення у роботі з молоддю, організованими і неформальними молодіжними і дитячими рухами; відзначаємо високий рівень корупції та інших проблем, які останні роки перестали — на рівні й за участі державного керівництва, голосно й публічно — навіть піднімати й обговорювати. Відновлюймо розмову!

Детальніше


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни