Онлайн юридична допомога для учасників АТО і ВПО – безкоштовно

Отримати безкоштовну юридичну консультацію вимушено переміщені особи (ВПО) і ветерани АТО можуть у Віртуальному консультаційному центрі. Презентували його роботу в Дніпропетровському Лівобережному ...

13508968_1181641645214135_6008112718569449802_n
Онлайн юридична допомога для учасників АТО і ВПО – безкоштовно

Отримати безкоштовну юридичну консультацію вимушено переміщені особи (ВПО) і ветерани АТО можуть у Віртуальному консультаційному центрі. Презентували його роботу в Дніпропетровському Лівобережному центрі зайнятості.

Центр створений на базі Всеукраїнського благодійного фонду «Горіння» за сприяння проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основне завдання – швидка і безкоштовна юридична допомога онлайн тим, хто цього потребує.

Отримати відповідь на хвилююче вас питання можна , зателефонувавши за телефонами «гарячої лінії»: МТС – 050-044-56-01, 066-35-55-246, Київстар – 068-569-93-06, 067-56-26- 401, Lifecell – 073-106-34-67, або зв’язавшись з юристами по Skype: yurist.gorenie.dp (Дніпропетровська область); yurist.gorenie.zp ( Запорізька ); yurist.gorenie.dn ( Донецька ) ; yurist.gorenie.kh ( Харківська ).

Зробити це можна в робочі дні з 9.00 до 17.00.

Відповіді на найактуальніші питання з’являються на сайті фонду – fgorenie.org і на сторінці в ФБ https://www.facebook.com/fgorenie. Серед найбільш поширених -питання трудових відносин, соціальних виплат, майнові, відновлення документів, права дітей, а також ті, які стосуються перетину лінії розмежування.

Сторінки у соц.мережах:
http://vk.com/vsedopomogaato
https://twitter.com/vsedopomogaATO
https://www.facebook.com/vsedopomogaATO


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Незалежні активісти на захисті свободи слова в Криму

Громадський центр правосуддя продовжує вивчати проблеми місцевих громад

"Громадяни мають вміти надавати першу домедичну допомогу" – медичні активісти

Допомагати тим, хто нас захищає. Інклюзивний соціальний бізнес для воїнів АТО та внутрішньо переміщених осіб

«Батьки повертаються з війни»: видано друком книжку про сімейне відновлення

В Нижньодуванській ОТГ Луганської області активно створюють антикорупційне середовище

 • Юлия

  Доброго дня!
  У мене таке питання. Я уклала контрак у 2016 рроці на термін до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію. Чере 3 місяця буде 2 роки як я служу за цим контрактом. Як я можу звільнитися? Чи є вже якись закон за яким я можу звільнитися зі служби за данним кнтрактом?

 • gramonit

  здравствуйте! я участник АТО .мне пришло письмо от частного исполнителя о взыскании 54000грн на основнии долга ТОВ” ВЕРДИКТ КАПИТАЛ”я отправил им письио о просьбе предоставить мне материалы о решении суда и предоставить мне материалы основания взыскания.ответ я не получил.с 18.10 2019 г. с меня начали высчитывать долг.я так и непонял за что!с 2015 года я не брал кредиты.пожайлуста помогите!ведь я оплачиваю с зарплаты аллиментs и теперь ещё и долг комуто. Темболее такая сумма огромная.

  • Ірина Саторі

   Доброго дня! Щоб отримати юридичну консультацію, зверніться, будь ласка, за вказаними у публікації контактами. Отримати безоплатну правову допомогу можна також в приймальнях Української Гельсінської Спілки з прав людини, https://helsinki.org.ua, тел. (044)485 17 92

 • Oleksandr Lavrynovych

  Переміщені особи (ВПО) і ветерани АТО можуть тільки отримати віртуальну безкоштовну юридичну консультацію і все? А адвокатський супровід, а представлення інтересів у судах? Онлайн діалоги і все? Так вже оптимальніше звертатися на гарячі лінії Донбас-СОС чи БФ “Право на захист”!