Онлайн-сервіс AxyCAT від Inclusive IT

Соціальне підприємство “Inclusive IT” запускає сервіс автоматичного тестування сайтів на відповідність Міжнародному стандарту вебдоступності. Кожен може безкоштовно перевірити свій сайт, отримати ...

Тестування сайтів на вебдоступність: онлайн-сервіс AxyCAT від Inclusive IT
Онлайн-сервіс AxyCAT від Inclusive IT

Соціальне підприємство “Inclusive IT” запускає сервіс автоматичного тестування сайтів на відповідність Міжнародному стандарту вебдоступності. Кожен може безкоштовно перевірити свій сайт, отримати опис помилок і рекомендації, як зробити його зручним для всіх, у тому числі людей з інвалідністю.

https://inclusive-it.com/ua/

Команда Inclusive IT поставила за мету зробити україномовний автоматичний сервіс, який швидко перевіряє роботу сайтів, формує опис помилок і рекомендацій щодо їх усунення. Рекомендації можна використовувати для полегшення роботи ІТ-спеціалістів і популяризації вебдоступності.

Окрім послуг автоматичного тестування соціальне підприємство також здійснює ручне тестування вебресурсів. Команда зібрала сертифікованих професіоналів, які ретельно перевіряють сайти.

Незрячі тестувальники слухають вебсторінки. Тестувальниці зі слабким зором помічають незручності у наповненні веб-сторінок краще за тестувальників з відмінним зором. Рішення Inclusive IT відповідають міжнародному стандарту WCAG. Команда робить все, щоб сайти бути доступними для всіх рівною мірою в Україні і світі.

Проєкт “Inclusive IT – Старт 2.0. Ребрендинг і право” реалізується у партнерстві з Future Development Agency за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи “Людяність і взаємодопомога”. 

Анонс пресконференції на сайті Українського кризового медіа-центру

 

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році