Онлайн-опитування “Рівень залученості у розвиток громад та процеси відбудови України”

В наш час молодь має безліч перспектив для розвитку. В Україні з’являється все більше напрямків, які потребують відновлення та удосконалення. Реалізація самобутніх ініціатив молоді на рівні громади, ...

Додано:
pd_platform

pexels-meruyert-gonullu-6589063 (1)
Онлайн-опитування “Рівень залученості у розвиток громад та процеси відбудови України”

В наш час молодь має безліч перспектив для розвитку. В Україні з’являється все більше напрямків, які потребують відновлення та удосконалення. Реалізація самобутніх ініціатив молоді на рівні громади, міста, країни – це те, що забезпечить сучасний та прогресивний розвиток нашої держави. Все в наших руках!

Пропонуємо тобі проаналізувати свій рівень залученості, замислитись над власними ідеями та викликами, як саме ти можеш розвивати ваше місто чи громаду, зробити їх привабливими та сучасними разом із громадськими організаціями та місцевою владою.

Проходь опитування, тобі знадобиться до 10 хвилин: forms.gle/HssNGTXjJqW3HKLz7

Опитування створене у рамках “Грантової програми для відбудови молодіжної політики” та реалізується ГО «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки National Democratic Institute.

Фінансування програми відбудови молодіжної політики є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID та за інформаційної підтримки Ради з молодіжних питань при Президентові України.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина