Окуповані, але наші

В Facebook запустили кампанію на підтримку законопроекту, який відновить право громадян України з окупованих територій на пенсійне забезпеченняЗа офіційними даними сьогодні нараховується 330 тисяч ...

Додано:
Alexandr Korenkov

480-на-320-стус
Окуповані, але наші

В Facebook запустили кампанію на підтримку законопроекту, який відновить право громадян України з окупованих територій на пенсійне забезпечення

За офіційними даними сьогодні нараховується 330 тисяч громадян України, які були позбавлені пенсії через своє місце проживання. Це внутрішньо переміщені особи та мешканці окупованих територій. В переважній більшості це люди похилого віку та люди із інвалідністю, які дуже часто не мають іншої підтримки, окрім державної. Позбавлення пенсійного забезпечення для них означає приреченість на жахливе доживання. 

Коаліція правозахисних організацій в Україні розробила законопроект №6692, який спрямований на вирішення цієї проблеми та забезпечення гарантованих конституційних прав для сотень тисяч громадян України. Наразі документ зареєстрований у ВРУ, однак існує певне нерозуміння актуальності проблеми серед депутатів.

Для роз’яснення мети та завдань законопроекту №6692 експерти Stabilization Support Services в Україні та комунікаційного агентства Friends of Brands розробили серію банерів на тему важливості відновлення права на пенсійне забезпечення для громадян, які постраждали внаслідок війни. На банерах зображені видатні українці, які народилися на Донбасі та своїми творами прославили регіон і всю України. Серед них і геніальний поет Василь Стус, донеччанин, який був репресований за власну громадську позицію та вільнодумство.

Мета компанії – звернути увагу суспільства та законодавців на проблему позбавлення пенсій громадян України, які стали жертвами війни та заручниками власної прописки.

Слідкуйте за кампанією в Facebook на сторінці – «Окуповані, але наші» @okupovanialenashi


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

Енергетична сталість України під час війни і після перемоги

9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію

Як подружжя з Житомира рятувало свою справу та займалось волонтерством

Кабмін схвалив законопроєкт, який покращить роботу ГО