Охорона праці очима дітей

Надзвичайно активно і творчо підійшли до участі у VІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у Черкаській гімназії № 31. Вчитель 2-Г класу Оксана Пащенко запросила ...

Додано:
Oksana Gavrylova

2-Г клас черкаської гімназії №31
Охорона праці очима дітей

Надзвичайно активно і творчо підійшли до участі у VІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у Черкаській гімназії № 31. Вчитель 2-Г класу Оксана Пащенко запросила головних державних інспекторів Управління Держпраці у Черкаській області провести виховне заняття та перевірити знання діток з безпеки життя у безпосередньому спілкуванні.

Діти з радістю розповідали про свої малюночки, уточнювали деталі та старанно відповідали на складні питання фахівця Управління Держпраці у Черкаській області Олени Нікітенко про найбільші небезпеки на вулиці, вдома, під час прогулянки…

 Як виявилось, малята задовго до проведення конкурсу обговорювали питання охорони праці з батьками, слухали їх розповіді про правила поведінки у складних ситуаціях, вивчали особливості різних професій на конкретних прикладах. Тема настільки захопила і школярів, і батьків, що всі учні з радістю зголосились до участі у конкурсі та старанно намалювали навіть по кілька малюнків, які відповідали тематиці з охорони праці. До конкурсу долучились цілими родинами: братики і сестрички різного віку запропонували власне бачення проблеми травматизму і запобігання виробничих небезпек.

 І хоча володіння художніми техніками зображення деталей не завжди було досконалим, малята компенсували це творчим підходом і авторським баченням вирішення складних питань безпеки і охорони праці.

 Маленька художниця Даша розповіла, що на її малюнку зображено сонечко, яке своїми промінчиками показує небезпеку на роботі, нагадує про необхідність надівати каску на будівництві і не запалювати сірники без дорослих.

 З повною самовіддачею до розкриття питань охорони праці підійшов Сашко, який намалював 5 картинок зі знаками попередження про загрози для здоров’я і життя: при ожеледиці, при грі в небезпечних для дітей місцях, діях маленького помічника для допомоги потопаючим чи при пожежі.

 Підводячи підсумки виховної години відзначено, що малята добре засвоїли правила безпечної поведінки і навіть налаштовані розповідати батькам про застосування необхідних заходів з охорони праці, щоб зберегти їх здоров’я. Дітки пообіцяли поширювали отриманні знання серед друзів та знайомих, тому можна впевнено сказати, що мета, яку ставили перед собою організатори конкурсу ДП «Редакція журналу «Охорона праці», – привернення суспільної уваги до проблеми охорони праці – досягнута!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку