Інтерактивний центр для дітей вимушених переселенців у Хмельницькому шукає фахівців

У проєкт "Моя кімната" запрошуються психологи, вихователі, освітяни, тренери, аніматори, ведучі творчих гуртків та майстер-класів!"Моя кімната" — проєкт зі створення інтерактивного центру для дітей, ...

Додано:
katalina

Пост_квадрад
Інтерактивний центр для дітей вимушених переселенців у Хмельницькому шукає фахівців

У проєкт “Моя кімната” запрошуються психологи, вихователі, освітяни, тренери, аніматори, ведучі творчих гуртків та майстер-класів!

Моя кімната — проєкт зі створення інтерактивного центру для дітей, які постраждали внаслідок широкомасштабної війни на території України та стали вимушеними переселенцями. Мета проєкту — допомога та підтримка дітей, нормалізація психосоціального здоров’я та створення комфортного ігрового простору.  

Цільова аудиторія — діти-переселенці віком від 3 до 12 років, які постійно або тимчасово мешкають у Хмельницькому. Проєкт реалізується у форматі денного центру з залученням психологів, вихователів, ведучих ігрових, розвивальних та розважальних студій. 

Запрошені фахівці будуть працювати наживо в інтерактивному центрі для дітей вимушених переселенців на базі культурно-общинного центру “ТХІЯ” у Хмельницькому. 

Усім фахівцям та волонтерам, які хочуть долучитися до проєкту, пропонується заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3tZAWOV 

За додатковою інформацією: [email protected], Ірина Дразман — координаторка проєкту. 

Пост_квадрад

Проєкт “Моя кімната” реалізується ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» у партнерстві з Хмельницьким благодійним фондом “Хесед Бешт” за всебічної підтримки організації World Jewish Relief (WJR, Великобританія). 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

В Україні запрацюють 15 нових соціальних бізнесів

В Україні розпочинаються вебінари для сімейних лікарів, які працюють з учасниками бойових дій

Як працює рада взаємодії з питань освіти у Горохівській громаді

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу