Інтерактивний центр для дітей вимушених переселенців у Хмельницькому шукає фахівців

У проєкт "Моя кімната" запрошуються психологи, вихователі, освітяни, тренери, аніматори, ведучі творчих гуртків та майстер-класів!"Моя кімната" — проєкт зі створення інтерактивного центру для дітей, ...

Додано:
katalina

Пост_квадрад
Інтерактивний центр для дітей вимушених переселенців у Хмельницькому шукає фахівців

У проєкт “Моя кімната” запрошуються психологи, вихователі, освітяни, тренери, аніматори, ведучі творчих гуртків та майстер-класів!

Моя кімната — проєкт зі створення інтерактивного центру для дітей, які постраждали внаслідок широкомасштабної війни на території України та стали вимушеними переселенцями. Мета проєкту — допомога та підтримка дітей, нормалізація психосоціального здоров’я та створення комфортного ігрового простору.  

Цільова аудиторія — діти-переселенці віком від 3 до 12 років, які постійно або тимчасово мешкають у Хмельницькому. Проєкт реалізується у форматі денного центру з залученням психологів, вихователів, ведучих ігрових, розвивальних та розважальних студій. 

Запрошені фахівці будуть працювати наживо в інтерактивному центрі для дітей вимушених переселенців на базі культурно-общинного центру “ТХІЯ” у Хмельницькому. 

Усім фахівцям та волонтерам, які хочуть долучитися до проєкту, пропонується заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3tZAWOV 

За додатковою інформацією: [email protected], Ірина Дразман — координаторка проєкту. 

Пост_квадрад

Проєкт “Моя кімната” реалізується ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» у партнерстві з Хмельницьким благодійним фондом “Хесед Бешт” за всебічної підтримки організації World Jewish Relief (WJR, Великобританія). 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків