Оголошено учасників освітнього етапу конкурсу грантів “Енергія Розвитку”

Завершено відбір учасників освітнього етапу конкурсу грантів “Енергія Розвитку” 1 березня Група Нафтогаз оголосила громади, які продовжать боротьбу за отримання гранту на соціально-інфраструктурні ...

Додано:
Daria Mustafina

проєкт освіта тренінг семінар навчання
Оголошено учасників освітнього етапу конкурсу грантів “Енергія Розвитку”

Завершено відбір учасників освітнього етапу конкурсу грантів “Енергія Розвитку” 

1 березня Група Нафтогаз оголосила громади, які продовжать боротьбу за отримання гранту на соціально-інфраструктурні проєкти в межах конкурсу грантів «Енергія розвитку». Всього впродовж місяця було подано 305 заявок від громад з 11 областей, на території яких Група Нафтогаз веде свою діяльність. Вже в травні стануть відомі 50 громад-переможців, які отримають по 100 тис. грн кожна на реалізацію свого проєкту.

155532744_2711057272352406_5278063312559771087_o

В своїх заявках громади мали подати ідею проєкту в межах трьох стратегічних для Нафтогазу цілей сталого розвитку, що покращить їхнє життя, а саме:

– Ціль № 3 Міцне здоров’я

– Ціль № 4 Якісна освіта

– Ціль № 11 Сталий розвиток міст та спільнот

Прийом заявок тривав з 26 січня 2021 року. 90 команд, що пройшли до наступного етапу чекає серія навчальних модулів від освітнього партнера конкурсу – ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», яка триватиме до кінця травня. Майстер-класи будуть направлені на напрацювання знань і навичок, які знадобляться громадам не тільки для підготовки конкурсного проєкту, але стануть у нагоді й в повсякденній роботі для сталого розвитку своїх громад.

“Приємно здивовані високою зацікавленістю громад до участі у конкурсі. Контактуючи з представниками органів місцевого самоврядування та жителями громади з активною життєвою позицією, відчули щире бажання реалізувати корисний, якісний проєкт, який точно сприятиме покращенню рівня життя. Деякі надсилали тільки ідеї, деякі – розширені заявки з зазначенням партнерів, строків, бюджетів. Наші учасники мають два місяці для доопрацювання своїх проєктів під керівництвом менторів та представлення грантових заявок на розгляд конкурсної комісії. Це не перший конкурс, який Група Нафтогаз проводить для громад. З кожним новим проєктом або конкурсом ми шукаємо нові і цікаві формати взаємодії з громадами,” – каже Віталій Чудак, начальник відділу проєктів регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» (Група Нафтогаз).

Реалізувати та презентувати результати проєктів громади мають до кінця жовтня 2021 року.

Рейтинг учасників

До відбору 90 учасників, що змагатимуться за 50 грантів, окрім фахових експертів компанії у сфері регіонального розвитку, долучилися фахівці освітнього партнера конкурсу ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку”.

Ідеї оцінювалися за унікальністю, спрямованістю на розвиток громади, реальністю втілення, залученням партнерства та співфінансування та, пропрацюванням обґрунтування ідеї, – тобто її описанням.

Слід підкреслити, що оцінювалися роботи тільки тих громад, де присутні виробничі потужності Групи Нафтогаз.

Пріоритет надавався «soft» проєктам та проєктам, що поєднували в собі не тільки вдосконалення матеріальної бази, а й проведення додаткових заходів. 

Навчальний курс відбуватиметься щотижня у четвер о 09:00. 

Освітній етап складається з 8 онлайн-модулів, які допоможуть розробити й запустити проєкт, а саме:
Модуль 1: Сталий розвиток громад
Модуль 2: Управління проєктами та проєктний підхід до управління територіальними громадами
Модуль 3: Лідерство і командна робота
Модуль 4: Планування проєкту. Створення графіку проєкту
Модуль 5: Складання бюджету (кошторису) проєкту
Модуль 6: Операційний менеджмент
Модуль 7: Робота з ризиками
Модуль 8: Фандрайзинг, особливості залучення додаткового фінансування для реалізації проєктів, спрямованих на розвиток громади. Особливості заповнення грантової заявки 

Нагадаємо, що всю інформацію про перебіг конкурсу та інші проєкти корпоративної соціальної відповідальності Укргазвидобування можна знайти НА САЙТІ

КОНТАКТНА ОСОБА з боку освітнього партнера ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку”: Дар’я Мустафіна


Тематика публікації:                              

Останні публікації цього розділу:

Квіти пам’яті для учасників Медвинського повстання і жертв більшовицького терору

19 жовтня - Всеукраїнський день відповідальності людини. Долучайтеся до відзначення!

Відбувся тренінг "Молодіжне лідерство в громаді та створення власної команди"

«Тест-драйв професій для дівчат»: ЄС усуває гендерні стереотипи у профтехосвіті

Українська соціальна академія розпочинає проєкт з покращення якості соціальних послуг в громадах

У Волновасі, Маріуполі та Вугледарі жінки навчались розвитку підприємництва в умовах пандемії