Оголошено результати навчання «Волонтерів БПД»

Протягом трьох місяців 16 учасників з Донецької області  проходили навчання з найпоширеніших правових питань. Впродовж усього навчання їм допомагали  кваліфіковані юристи, які надавали додаткові ...

Додано:
Дарья

Оголошено результати навчання _Волонтерів БПД_
Оголошено результати навчання «Волонтерів БПД»

Протягом трьох місяців 16 учасників з Донецької області  проходили навчання з найпоширеніших правових питань. Впродовж усього навчання їм допомагали  кваліфіковані юристи, які надавали додаткові консультації та поради.  Навчання складалось з 7 модулів і фінального тесту. Максимальна кількість балів, яку можливо було отримати 900 балів, прохідний бал 400. За результатами оцінювання 11 учасників успішно пройшли навчання та отримають відповідні сертифікати.

«Вітаю з успішним проходженням другого етапу пілотного проєкту «Волонтер БПД». Сподіваюсь, що навчання було дуже цікавим та корисним, а отриманні знання  ви зможете використовувати в повсякденному житті. Маю надію на нашу плідну та довгострокову співпрацю», привітала волонтерів заступниця директора Регіонального центру, Оксана Савицька.

На зустрічі волонтери познайомилися з координаторами, з якими вони будуть комунікувати під час здійснення волонтерської діяльності. В Донецькій області їх двоє: Комарова Марія, начальниця відділу «Нікольське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру та  Козакова Світлана, начальниця відділу «Торецьке бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру.

Протягом грудня, координатори очно зустрінуться з волонтерами, обговорять питання подальшої співпраці. А вже в січні 2020 року волонтери візьмуть участь у п’ятиденному практичному тренінгу з дотриманням всіх карантинних заходів.

Проєкт «Волонтер БПД» реалізується Системою безоплатної правової допомоги України у співробітництві з БФ «Право на Захист», за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців та Програми з розвитку ООН.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році