Обрали переможців конкурсу міні-проєктів «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»: підприємці-початківці отримають до 180 тис. грн

В Миколаєві обрали чотирьох переможців конкурсу міні-проєктів «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві». Чотири бізнес-ідеї отримають підтримку на суму до 180 000 грн.Після проходження трьох навчальних ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

«Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»
Обрали переможців конкурсу міні-проєктів «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»: підприємці-початківці отримають до 180 тис. грн

В Миколаєві обрали чотирьох переможців конкурсу міні-проєктів «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві». Чотири бізнес-ідеї отримають підтримку на суму до 180 000 грн.

Після проходження трьох навчальних модулів в рамках освітньої програми 21 підприємець-початківець представив на пітчинг свої проєкти для розвитку власного бізнесу: від придбання необхідного обладнання та устаткування, оренди виробничих приміщень та іншої комерційної нерухомості, до оплати рекламних послуг та найму нових працівників.

«Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»

Серед запропонованих ідей були: розвиток будівельно-ремонтних послуг, виробництво вантажних електроавтомобілів та кімнатних світильників, виготовлення соку з паростків пшениці, солодощів, крем-меду, топленого масла Гхі і йогуртів, закупівля обладнання для кав’ярні, кондитерського цеху, магазину крафтових харчових продуктів та для шиття дизайнерського одягу, а також відкриття фотостудії без фотографу, комп’ютерної майстерні, торгової точки з продажу косметики, кімнати з арттерапії, туристичної агенції та дитячого освітнього простору.

Більшість учасників не мали досвіду розвитку власної справи або, якщо і мали, то створювали свій мікро-бізнес інтуїтивно та без бази знань, яка полегшує цю діяльність. Багато хто був необізнаний щодо юридичних питань ведення бізнесу  і цей блок навчання виявився максимально корисним для зростання їх впевненості, що все оформлено правильно, і вони не мають страху перед контролюючими органами, – зазначають організатори.

«Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»

«Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»

«Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві»

Журі обрало чотирьох переможців, які отримають підтримку своїх бізнес-ідей на суму до 180 000 грн.

Так Павло Свистельников на отримані кошти планує купити обладнання для виробництва топленого масла Гхі та печива й інших смаколиків, які не містять цукру, а Альона Каліберда хоче відкрити тематичну кав’ярню у центрі міста, яка крім кави пропонуватиме відвідувачам культурно-мистецькі активності. Ще один переможець, Андрій Гдовський за рахунок отриманих коштів планує розширити вже існуюче виробництво безлактозних йогуртів з додаванням м’якоті локальних сезонних продуктів. А Катерина Кравченко готуються до відкриття кондитерського цеху для приготування авторських десертів.

Проєкт «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві» організований Ресурсним центром громадських ініціатив в партнерстві з Платформою MY ART та Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри в Україні» (UCBI).


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу