Обличчя Білоруської опозиції: про кого говорять, кого замовчують?

«Сьогодні кожен має робити те, що він може і тоді ми переможемо», – заявила Анастасія Шпаковська, білоруська акторка і співачка, солістка рок-гурту Naka, під час прес-брифінгу в прес-центрі ...

50326768107_50b72f85f5_c
Обличчя Білоруської опозиції: про кого говорять, кого замовчують?

«Сьогодні кожен має робити те, що він може і тоді ми переможемо», – заявила Анастасія Шпаковська, білоруська акторка і співачка, солістка рок-гурту Naka, під час прес-брифінгу в прес-центрі Українського кризового медіа-центру. Учасники обговорення закликали білоруський народ не спиняти супротив і продовжувати виходити на вулиці білоруських міст. 

«Ця влада діє проти свого народу. Коли народ зібрався проти фальшивих виборів – нас розганяли водометами, димовими шашками, гумовими кулями. Але супротив продовжується. Я кожного дня виходжу на Площу незалежності […]Ми повинні шанувати наших предків, повинні передавати пам’ять своїм нащадкам, мати свою мову, свою культуру і маємо захищати їх», – наголосила Ніна Багінська, 72-річна пенсіонерка, яка виходить з прапором на всі протести. 

50326768562_7c3d320d67_c

Спікери зауважили, що ситуація в Білорусі дуже небезпечна, оскільки Лукашенко залучився підтримкою Путіна і цілком ймовірне підключення російських силовиків для придушення протестів. «Мішустін приїздив до Білорусі і зараз Лукашенко каже, що військові сили Білорусі готові допомогти Росії у разі зовнішньої агресії. Мається на увазі, що і Путін готовий підтримувати Лукашенка, якщо той попросить», – пояснила Наталка Позняк-Хоменко, координатор Білоруського інформаційного центру.

«Ситуація сьогодні дуже жорстка, бо демократичний Захід тільки на словах підтримував Білорусь, ми знаходимося на газовій голці в Газпрому і в російському інформаційному просторі», – наголосив Вячеслав Сівчик, лідер Руху солідарності «Разам». 

 

 

Джерело: УКМЦ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами об'єднує наймолодших

Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

ENGin допомагає молоді покращувати розмовну англійську

Стартував курс "Грантовий менеджмент від УКФ"

Презентували мобільний додаток #PrisonersVoice

На Контрактовій площі в Києві відкрилася виставка про репресованих археологів