Новий рік у новому форматі: АПУ провела ХІІ Щорічний юридичний форум

КИЇВ – 26 лютого 2016 року. Асоціація правників України (АПУ) провела перший з ключових заходів року  - ХІІ Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг - 2016». Виступаючи на відкритті ...

Додано:
uba

1 (3)
Новий рік у новому форматі: АПУ провела ХІІ Щорічний юридичний форум

КИЇВ – 26 лютого 2016 року. Асоціація правників України (АПУ) провела перший з ключових заходів року  – ХІІ Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг – 2016».

Виступаючи на відкритті заходу, Президент АПУ Денис Бугай анонсував нові формати дискусій форму та звернув увагу на те, що Щорічний юридичний форум АПУ є своєрідним «новим роком», заходом, який визначає курс розвитку юридичного ринку на наступний рік.

З вітальним словом до колег звернулись також Тімур Бондарєв, голова Організаційного комітету форуму, керуючий партнер АО Arzinger та Сергій Боярчуков, представник ексклюзивного генерального партнера форуму, керуючий партнер «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»

Моменти року – 2015

«Наймасштабніший майданчик для дискусії провідних гравців ринку»; «захід, що створюється партнерами для партнерів»; «форум, який не провокує конкуренцію, а, натомість, об’єднує ринок»,  – так говорять про форум його «старожили». Дійсно, Щорічний юридичний форум – захід, на якому зустрічаються «кити» та «акули» юридичного бізнесу для підбиття підсумків минулого року та відвертої розмови про законодавство, бізнес, тенденції розвитку ринку в Україні та світі.

Це – традиційні теми для розмови, які не вичерпуються вже більше десятиліття. Серед нововведень цьогорічного форуму – нові формати дискусій. «Від слухачів – до учасників» – у такому форматі пройшло півтори години розмови про ключові події 2015 року на юридичному ринку країни.

Армен Хачатурян, старший партнер ЮФ Asters, та Ірина Химчак, директор з розвитку бізнесу Redcliffe Partners, вели діалог із залом та ставили відверті питання колегам. Разом вони визначали причини та робили висновки з ключових подій року, що минув.

Владними коридорами

Учасників другої сесії форуму об’єднала одна спільна риса – всі вони свого часу перейшли на державну службу, полишивши успішну юридичну практику. Минув рік і колеги вирішили поцікавитись знову: чи не забули державні діячі своє призначення та зробити висновки,чи виправдали сподівання колеги на державній службі.

З колегами вели розмову Олексій Філатов, заступник Глави Адміністрації Президента України; Ганна Вронська, в.о. Міністра екології та природних ресурсів України; Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України; Андрій Журжій, народний депутат України; Олена Сотник, народний депутат України; Вікторія Пташник, народний депутат України; Сергій Шкляр, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби та Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Курс на розширення  

Традиційна сесія форуму, що розкриває питання партнерства, цього року теж була представлена у новому форматі. Кожне з ключових питань партнерства розкривалось парою експертів – часто протилежних у підходах, досвіді та сферах практики. Формат підтримувала досвідчений експерт у крос-екзамінуванні колег, бізнес-консультант  Ірина Нікітіна.

Міжнародна сесія форуму була представлена доповідачами із сусідніх країн – Грузії, Естонії, Білорусі, які ділилися своїми думками та спостереженнями щодо міжнародних тенденцій та трендів розвитку ринку юридичних послуг у своїх країнах та регіоні загалом.

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність ексклюзивному генеральному партнеру ХІІ Щорічного юридичного форуму – ЮК «Алексєєв, Боярчуков і Партнери» за підтримку заходу.

Розмова про розвиток юридичного ринку відтепер переміщується у регіони. Тож, запрошуємо 10-11 березня 2016 року у Харків на IV Східноукраїнський юридичний форум АПУ!


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Молоді черкащани розпочали навчання на програмі з успішного працевлаштування

Партисипації бути. У 3 пілотних областях запровадять Всеукраїнський громадський бюджет

Діти, народжені у наступні 5 років,  можуть стати першим вільним від куріння поколінням

100 років Українській Революції. Як відзначаємо? Вінничина.

Стартував проект щодо шкільного підприємництва у сільській місцевості та малих містах України

“Пам'ять про Майдан” - новий відеоролик Українського інституту національної пам’яті