Новий проєкт ЕПЛ працюватиме на збереження комунальних лісів Чернігівської області

МБО “Екологія-Право-Людина” розпочинає новий проєкт за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.ЕПЛ ще з 2015 року активно слідкує за ситуацією у лісовій галузі та намагається робити її ...

Додано:
KaterynaNorenko

im09102019_1-1024x768
Новий проєкт ЕПЛ працюватиме на збереження комунальних лісів Чернігівської області

МБО “Екологія-Право-Людина” розпочинає новий проєкт за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

ЕПЛ ще з 2015 року активно слідкує за ситуацією у лісовій галузі та намагається робити її більш сталою та прозорою. На жаль, рівень ведення лісового господарства в комунальних лісогосподарських підприємствах значно гірший, ніж у державних, а інформація про проведення рубок у таких лісгоспах майже відсутня в публічному просторі. У рамках проекту “Посилення громадського контролю за управлінням комунальними лісами” ми зробимо публічною та доступною для громадськості інформацію про усі підприємства в структурі «Чернігіоблагроліс». Також оцінимо рівень ведення лісового господарства комунальними лісогосподарськими підприємствами Чернігівської області та розробимо рекомендації щодо покращення управління комунальними лісгоспами для всієї України.

Це призведе до підвищення прозорості та якості управління комунальними лісами не тільки в Чернігівщині, але й взагалі в Україні.

Контакти:

Катерина Норенко, аналітик та еколог ЕПЛ, керівник проекту “Посилення громадського контролю за управлінням комунальними лісами”

office@epl.org.ua, kateryna.norenko@gmail.com

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

МФ «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій в України, заснований фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Про ефективну комунікацію та право на інформацію

"Опіка Ангела": як громадські активісти впроваджують систему допомоги батькам, які втратили немовлят

Соціальна програма «Гроші за роботу»

У Торецьку обговорили законопроект про населені пункти «сірої зони»

Шляхи від мрії до добрих доріг на Березанщині

Що змінить впровадження відсоткової філантропії в Україні?