«Віртуальна школа» – новий освітній майданчик

Благодійний фонд MagneticOne.org впевнено заявив про себе низкою вдалих, а головне корисних проектів. «Віртуальна школа» – один із таких проектів, над реалізацією якого працює креативна команда Фонду ...

Додано:
zoryanabuya

45683384-Los-ni-os-y-ni-as-con-el-ejemplo-del-ordenador-Foto-de-archivo
«Віртуальна школа» – новий освітній майданчик

Благодійний фонд MagneticOne.org впевнено заявив про себе низкою вдалих, а головне корисних проектів. «Віртуальна школа» – один із таких проектів, над реалізацією якого працює креативна команда Фонду спільно із волонтерами.

Команда фонду працює над створенням коротких відео-уроків для маленьких школярів, адже діти прагнуть, щоб навчання було в першу чергу цікавим та ілюстративним. Варто бачити захоплення та непідробну цікавість в очах учнів, які із захопленням навчаються разом із «Віртуальною школою». Кожного дня ми отримуємо схвальні відгуки від учителів і слова вдячності від батьків, а тому робимо висновок, що ми на правильному шляху.

«Віртуальна школа» – відкритий майданчик для обміну досвідом – ми відкриті до співпраці, радо сприймаємо будь-які побажання і дослухаємося до критики, адже хочемо рости і ставати кращими. А це можливо лише завдяки продуктивному діалогу, до якого запрошуємо усіх, кого цікавить стан та перспективи української освіти.

Проект покликаний вдосконалити систему української освіти, зробивши її доступною абсолютно кожному. «Віртуальна школа» є всюди, де є доступ до Інтернету та бажання вчитися. Тому проект буде чудовим помічником як для тих діток, які вимушені опановувати шкільну програму вдома, так і для тих, хто хоче поглибити свої знання. Тисячі українських дітей, які бачили обличчя війни і вимушені залишити свої домівки, покинути рідні школи, саме із «Віртуальною школою» також мають можливість продовжувати своє навчання.

Найкращі інвестиції – це інвестиції в освіту! Команда фонду закликає кожного, хто зацікавився проектом, зголошуватися. Ми цінуємо Ваші пропозиції, ми дослухаємось до Ваших побажань і будемо раді будь-якій фінансовій підтримці. Детальнішу інформацію про нас та проект Ви зможете отримати на нашому сайті MagneticOne.org. Шукайте нас у соціальних мережах: VK, Facebook. Переглядайте уроки «Віртуальної школи» на каналі в YouTube.

«Віртуальна школа» – це місце, де народжується новий підхід до сучасної української освіти. Станьте частиною великої та доброї справи – долучайтеся до нашої команди!

                                                                 45683384-Los-ni-os-y-ni-as-con-el-ejemplo-del-ordenador-Foto-de-archivo

                                                                           Автор Ольга Малецька


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Сєвєродонецьк

Жителі Луганської області навчалися ефективно вести бізнес та започатковувати власну справу

Жителі Донецької та Луганської областей отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

Громади переселенців обговорили три проблеми, які досі не розв'язала держава

Зустріч посадовців ЄС та громадськості в Бердянську

Важлива правова інформація завжди з собою. Створено порадник учасникам кримінального провадження