«Віртуальна школа» – новий освітній майданчик

Благодійний фонд MagneticOne.org впевнено заявив про себе низкою вдалих, а головне корисних проектів. «Віртуальна школа» – один із таких проектів, над реалізацією якого працює креативна команда Фонду ...

Додано:
zoryanabuya

45683384-Los-ni-os-y-ni-as-con-el-ejemplo-del-ordenador-Foto-de-archivo
«Віртуальна школа» – новий освітній майданчик

Благодійний фонд MagneticOne.org впевнено заявив про себе низкою вдалих, а головне корисних проектів. «Віртуальна школа» – один із таких проектів, над реалізацією якого працює креативна команда Фонду спільно із волонтерами.

Команда фонду працює над створенням коротких відео-уроків для маленьких школярів, адже діти прагнуть, щоб навчання було в першу чергу цікавим та ілюстративним. Варто бачити захоплення та непідробну цікавість в очах учнів, які із захопленням навчаються разом із «Віртуальною школою». Кожного дня ми отримуємо схвальні відгуки від учителів і слова вдячності від батьків, а тому робимо висновок, що ми на правильному шляху.

«Віртуальна школа» – відкритий майданчик для обміну досвідом – ми відкриті до співпраці, радо сприймаємо будь-які побажання і дослухаємося до критики, адже хочемо рости і ставати кращими. А це можливо лише завдяки продуктивному діалогу, до якого запрошуємо усіх, кого цікавить стан та перспективи української освіти.

Проект покликаний вдосконалити систему української освіти, зробивши її доступною абсолютно кожному. «Віртуальна школа» є всюди, де є доступ до Інтернету та бажання вчитися. Тому проект буде чудовим помічником як для тих діток, які вимушені опановувати шкільну програму вдома, так і для тих, хто хоче поглибити свої знання. Тисячі українських дітей, які бачили обличчя війни і вимушені залишити свої домівки, покинути рідні школи, саме із «Віртуальною школою» також мають можливість продовжувати своє навчання.

Найкращі інвестиції – це інвестиції в освіту! Команда фонду закликає кожного, хто зацікавився проектом, зголошуватися. Ми цінуємо Ваші пропозиції, ми дослухаємось до Ваших побажань і будемо раді будь-якій фінансовій підтримці. Детальнішу інформацію про нас та проект Ви зможете отримати на нашому сайті MagneticOne.org. Шукайте нас у соціальних мережах: VK, Facebook. Переглядайте уроки «Віртуальної школи» на каналі в YouTube.

«Віртуальна школа» – це місце, де народжується новий підхід до сучасної української освіти. Станьте частиною великої та доброї справи – долучайтеся до нашої команди!

                                                                 45683384-Los-ni-os-y-ni-as-con-el-ejemplo-del-ordenador-Foto-de-archivo

                                                                           Автор Ольга Малецька


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Участь у Women's Pitch Day допомогла знайти «ангельські» інвестиції для реалізації ідеї

Усвідомлений вибір професії в ІТ: новий відеокурс “IT WAKE UP” для допомоги школярам і студентам

Енергетики навчалися впроваджувати гендерні принципи

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women's Pitch Day: хто отримав грант

Інформаційна відкритість Статутів та Положень про громадську участь у селищних громадах Харківського регіону

НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада