Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

У цьому відео ви побачите історії сильних і відданих жінок, які змінюють свої громади, надаючи інклюзії реального сенсу. Почуйте особисті історії інклюзивних громадських радниць, які активно працюють ...

Знімок екрана 2024-05-24 165756
Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

У цьому відео ви побачите історії сильних і відданих жінок, які змінюють свої громади, надаючи інклюзії реального сенсу. Почуйте особисті історії інклюзивних громадських радниць, які активно працюють над покращенням життя у своїх громадах та власними діями демонструють втілення в реальність філософії інклюзії. Дізнайтеся про ідеї INCSCHOOL та «Світу без обмежень» від їх учасників та побачте, як їхній досвід змінює громади.

В інклюзивних діях важливий кожний голос, а інклюзивний активізм стає реальністю завдяки жіночому лідерству та підтримці Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Дивіться відео зараз і надихайтеся на зміни разом з нами!

Відео створено громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього відео не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів