Новостворений консультаційний центр допомагає жінкам-ВПО у місті Запоріжжя

Консультаційний офіс для жінок-ВПО на базі громадської організації “Запорізький правозахисний центр” у місті Запоріжжя створений з метою підтримки та надання допомоги жінкам-ВПО з вирішення проблем, ...

Додано:
Zaporizhzhia

1
Новостворений консультаційний центр допомагає жінкам-ВПО у місті Запоріжжя

Консультаційний офіс для жінок-ВПО на базі громадської організації “Запорізький правозахисний центр” у місті Запоріжжя створений з метою підтримки та надання допомоги жінкам-ВПО з вирішення проблем, з якими вони зіштовхуються у повсякденному житті.

Жінки були змушені залишити свої домівки та шукати притулку в інших регіонах країни – це стало великим випробуванням для багатьох, які втратили все.  Однак завдяки роботі нашого консультаційного офісу, багато жінок можуть отримати необхідну допомогу та підтримку. 

Офіс пропонує широкий спектр послуг, включаючи психологічну підтримку, юридичну консультацію, а саме:

- Надання консультацій з юридичних та психологічних питань, правова підтримка жінок-ВПО;

- Перенаправлення, представлення інтересів жінок-ВПО в органах місцевого самоврядування та органах влади;

- Надання цифрових консультацій для жінок старше 55 років в місцевих громадах Запорізької області, які розташовані поблизу лінії фронту, що допоможе їм в оформленні необхідних документів онлайн для отримання лікування, соціальної допомоги, тимчасового житла, працевлаштування.

Механізми роботи включає в себе:

- Прийом спеціалістів в місті Запоріжжя;

- Здійснення телефонних консультацій;

- Проведення щотижневих виїзних консультацій на території Широківської громади, Кушугума, Балабіно.

Ви можете звернутися до офісу за допомогою в будь-який будній день. Розклад роботи: понеділок – п’ятниця, з 9:00 до 18:00. Можливі також виїзні консультації юриста та психолога – понеділок, середа, п’ятниця.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном: +380735117542 або електронною поштою: [email protected] 

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Запорізький правозахисний центр” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла
Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип