Нові жіночі обличчя у громаді. На Кіровоградщині стартував новий медіа проєкт

Громадська організація “Прес-клуб реформ” повідомляє про старт нового проекту, у рамках якого Естонський жіночий науково-інформаційний центр (ENUT) надає підтримку гіпер-локальним друкованим медіа на ...

8-28
Нові жіночі обличчя у громаді. На Кіровоградщині стартував новий медіа проєкт

Громадська організація “Прес-клуб реформ” повідомляє про старт нового проекту, у рамках якого Естонський жіночий науково-інформаційний центр (ENUT) надає підтримку гіпер-локальним друкованим медіа на Кіровоградщині.

Проект називається “Нові жіночі обличчя у громаді”, і в його рамках “Прес-клуб реформ” запросив вісім медіа із районів області до написання історій про жінок, котрі приїхали у громади Кіровоградщини внаслідок повномасштабного вторгнення росії до України, живуть там, займаються підприємництвом, надихають інших та підтримують себе, даючи приклад оточуючим.

“У рамках проекту ми запропонували тим районним друкованим виданням, котрі працюють на Кіровоградщині і мають історію співпраці із “Прес-клубом реформ” та орієнтовані на дотримання гендерної рівності у своїх медіа, знайти таких героїнь, записати з ними історії, опублікувати, а ми передамо примірники цих газет до Естонії”, – коментує координаторка громадської організації Вікторія Талашкевич.

Це вже другий рік поспіль Естонський жіночий науково-інформаційний центр (ENUT) виступає з ініціативою підтримати районні медіа на Кіровоградщині і робить це у співпраці із “Прес-клубом реформ”. ENUT – некомерційна, неурядова організація, яка працює з 1997-го року у Талліннському університеті і є першим жіночим інформаційним центром в Естонії, в бібліотеці якого представлена література з жіночих та гендерних досліджень. Мета ENUT – поширення інформації, захист прав людини та сприяння розвитку демократії шляхом заохочення співпраці між чоловіками та жінками у всіх сферах життя та просування гендерної рівності.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення