Нове партнерство JA Europe та компанії SAP підвищить готовність європейської молоді до працевлаштування

Для збільшення потенціалу майбутньої робочої сили в Європі, SAP і JA Europe оголошують про початок співпраці, метою якої є надихнути понад 9000 студентів віком від 15 до 24 років у 8 країнах ...

banner_JA-Europe_SAP_partnership_800-600
Нове партнерство JA Europe та компанії SAP підвищить готовність європейської молоді до працевлаштування

Для збільшення потенціалу майбутньої робочої сили в Європі, SAP і JA Europe оголошують про початок співпраці, метою якої є надихнути понад 9000 студентів віком від 15 до 24 років у 8 країнах Європи.

Обидві організації поділяють бачення майбутнього, де молодь матиме відповідні навички та мислення для створення процвітаючих спільнот, а також впевненість, що STEM та підприємницькі здібності зіграють ключову роль у підготовці наступного покоління до роботи в глобальній економіці.

Інноваційний, практичний підхід поєднає технологічні компетенції SAP та досвід JA Europe у молодіжному підприємництві та освіті, щоб студенти могли отримати реальні навички та вивчати підприємництво як ефективний шлях розвитку кар’єри.

Сальваторе Нігро, генеральний директор JA Europe, прокоментував: «Вкрай важливо не лише навчати європейську молодь, але й забезпечити її інтеграцію у світ праці після закінчення навчання. Завдяки цій співпраці з SAP ми прагнемо якомога ширше відкривати кар’єрні можливості, розвиваючи підприємництво, фінансову грамотність і навички STEM у студентів, щоб підготувати їх до працевлаштування. Оскільки готовність до роботи вимагає широкого набору навичок, ми переконані, що навчальний досвід, який ми розробляємо з SAP, надасть європейській молоді потрібні компетенції, щоб скористатися можливостями цифрової та зеленої економіки, забезпечуючи при цьому позитивний вплив на суспільство».

Діана Філіп, заступник генерального директора та директор з розвитку JA Europe, додала: «Ми раді розпочати нову подорож разом із SAP, оскільки об’єднання наших зусиль розширить можливості європейської молоді. Справжня сила партнерства полягає в спільних цінностях і єдиному баченні. Разом ми починаємо проєкт, який має величезний потенціал у сприянні готовності молодих європейців до роботи для впевненого майбутнього».

Компанії планують охопити загалом 9377 молодих європейців у поточному 2023-2024 академічному році за підтримки 259 волонтерів SAP, які супроводжуватимуть навчання.

«У SAP ми віримо, що сучасні екологічні та соціальні виклики тісно взаємопов’язані, і їх потрібно розглядати цілісно», — зазначила Клер Гілліссен-Дюваль, старший директор з корпоративної соціальної відповідальності SAP у регіоні EMEA та MEE.

«JA Europe є провідною організацією та частиною глобальної мережі JA Worldwide, яка надає молоді практичне навчання підприємництву, готовності до працевлаштування та фінансовій обізнаності на основі реального досвіду. Серія заходів JA служить каталізатором змін, забезпечуючи платформу для розширення можливостей молодих підприємців для подолання труднощів, що сприяє довгостроковому впливу та створює справедливий доступ до економічних можливостей, освіти та роботи. Разом із Junior Achievement наше майбутнє, безсумнівно, у правильних руках», – підсумувала Клер Гілліссен-Дюваль.

Партнерство SAP і Junior Achievement активно розвивається і в Україні. Керівна директорка SAP Ukraine, Ганна Мікулицька, приєдналася до складу наглядової ради JA Ukraine. Завдяки партнерству двох організацій, 2 тисячі молодих людей залучено до навчання підприємництву у 2023/24 навчальному році. Навчальний процес за програмою Junior Achievement «Компанія» підтримуватимуть ментори від SAP Ukraine.

Довідка про компанії

JA Europe

JA Europe є найбільшою, провідною європейською організацією, яка надихає та готує молодих людей до успіху. Понад 100 років JA Worldwide забезпечує практичне навчання підприємництву на основі досвіду, готовності до працевлаштування та фінансовому здоров’ю. У минулому навчальному році мережа JA Europe забезпечила понад 6,6 мільйонів навчальних програм для молоді в онлайн, офлайн та змішаному форматах. Національна організація Junior Achievement в Україні розпочала свою діяльність у 2021 році, і пропонує учням та студентам закладів середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти навчальні програми з підприємництва та фінансової грамотності.

SAP

Стратегія SAP полягає в тому, щоб допомогти кожному бізнесу працювати як розумне, стійке підприємство. Як лідер ринку прикладного програмного забезпечення для підприємств, SAP допомагає компаніям будь-якого розміру та в усіх галузях працювати якнайкраще: на клієнтів SAP припадає 87% загальної світової торгівлі. Машинне навчання, Інтернет речей (IoT) і передові аналітичні технології допомагають компанії перетворити бізнес клієнтів на інтелектуальні підприємства. SAP допомагає людям і організаціям отримати глибоке розуміння бізнесу та сприяє співпраці, яка допомагає їм випереджати конкурентів. Наскрізний набір додатків і послуг SAP дозволяє бізнесам і державним клієнтам у 26 галузях у всьому світі працювати прибутково, постійно адаптуватися та відрізнятися.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 200 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного, фармацевтичного та інших секторів. SAP має мережу професійних і висококваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

У SAP корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) є частиною цілісної системи сталого розвитку компанії. Команда SAP із корпоративної соціальної відповідальності (SAP CSR) зосереджена на трьох принципах: допомога соціальному бізнесу, розвиток навичок майбутнього та співпраця для сталого розвитку. Партнерство між SAP і JA Europe ґрунтується на спільних цілях і взаємодоповнюючих сферах діяльності. Обидві організації визнають важливість співпраці для формування працівників майбутнього. Вони розуміють, що наявність у молодих людей підприємницького мислення має вирішальне значення для їхнього успіху.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану